Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe skutki uboczne: Zaburzenia rytmu serca, duszność, bóle w klatce piersiowej, niewydolność krążenia, kołatanie serca, spadek ciśnienia, ból i zawroty głowy, uczucie zmęczenia, mrowienie i uczucie zimna w kończynach, zmniejszenie apetytu, nudności, wymioty, biegunka, zaburzenia żołądkowo-jelitowe (wzdęcia, niestrawność), wysypki skórne, duszność, wysychanie ust, zapalenie spojówek, zaburzenia widzenia. Preparat może wywołać arytmię, zwłaszcza przy jego przedawkowaniu. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych, jak np. zawroty głowy, zaburzenia widzenia

 

Kurde Biosotal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle - siedzenie w domu dobija jeszcze bardziej. Widze, ze jak pojde do pracy, posiedzie troche, to potem mam wrazenie, ze cos zrobilam w ciagu dnia, wracam wieczorem i takie jest poczucie zadowolenia i potem mozna sie zrelaksowac, na necie posiedziec, film obejrzec i isc spac bez wyrzutów sumienia :)

A z kolei po siedzeniu w domu (nawet jak robie rozne rzeczy takie "domowe"), czuje sie jakbym nie zrobila nic, zmarnowala caly dzien i takie wyrzuty mnie mecza i jeszcze gorzej sie wieczorem czuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×