Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, co jest ze mną nie tak. Wstaję sobie rano i od razu jestem spięta, a praktycznie nie mam powodu. W pracy nie mam ostatnio żadnych spięć, urlop na święta zaklepany, trochę krucho z kasą, ale wszystko obliczone do końca miesiąca i wiem, że dam radę. Nie jestem chora i nie mam pms. Mój mężczyzna grzeczny i się nie kłóci ;P. No raj. A się denerwuję w środku, a i momentami fale smutku mnie ogarniają :?

Właśnie zrobiłam sobie valused ble, może troszkę rozsupła węzeł w trzewiach :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa,hania witajcie! brum witaj ja miałam tak kilka miesięcy temu,że budziłam się jakby mi ktoś od razu kopa dał i zamiast kawy piłam ziółka na uspokojenie...ja też teoretycznie powodu do nerwów nie mam a mam zaburzenia depresyjno-lękowe...bałam się dziś w nocy bo byłam sama i jeszcze ta głowa...teraz posprzątałam i ruch mi chyba dobrze zrobił,bo trochę się poprawiło,ale spać mi się chce teraz...a jeszcze okres mi się spóźnia już 10 dni...robiłam kilka dni temu test,ale nie wyszedł...może to przez stres...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pati!To super ,że wracasz do domku...mam nadzieję,że lepiej się czujesz i że lekarz Ci pomoże tym razem.

 

brum u mnie też wszystko jest na zmianę...jak mi przejdzie kołatanie serca to zaczyna mnie ściskać za gardło,a potem znowu drętwienia i ucisk w głowie też...i tak na zmianę :D

 

-- 13 gru 2013, 15:24 --

 

Powiedzcie czy macie czasem arytmie i dodatkowe skurcze serca?To przez nerwy prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cześć wszystkim, napiszę tu bo nie będę smędził na ZSL , myślałem że jestem już na drodze do wyjścia i że nic mnie nie rusza, a tu dziś takiego ataku dostałem w pracy, ból żołądka takie, że myślałem, że zejdę nawaliłem się przeciwbólowych i rozkurczowych środków inaczej bym musiał się zwijać na łóżko pekin normanie i jeszcze spałem tylko 4 godziny dziś :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×