Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, biore ten zestaw dopiero niecałe 2 tygodnie i w tym tygodniu czuje się duzo lepiej, ale nie chce zapeszac bo w tamtym był koszmar z tym, że to podobno przez terapie i temat jaki był i organizm musiał mi odreagować...teraz jest ok i oby tak dalej... (a mialam juz krzyczec na lekarke co to za leki dziadoskie dała, bo ja wczesniej przez 3 miechy byłam na paro i spamilanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, czasami ciezko wlasnie :-/ Mi np. teraz by bylo chyba ciezko tez. Lepiej jakos wieczorem, albo przed okresem najlepiej :D

A ja jakas dzisiaj zmeczona jestem znowu od rana.. wczoraj wieczorem mialam tyle sily, pomyslalam, ze dzisiaj pojde do pracy i duzo zrobie, ale obudzilam się kompletnie bez sil. I chyba nie pojde nigdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :* Ty juz po zakupach widze, ale Ci dobrze :) Ja taki dosć stary chleb na sniadanie musialam jesc :mrgreen:

 

hania33, ale nie masz tak, ze jak czujesz tą złość to tak ogolnie lepiej sie czujesz pod wzgledem lękowym? (chociaz Ty i tak lepiej po paro). Bo ja jak wkurzona chodze, to wlasnie tez mam sile i duzo lepiej sie czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie znam takiego cudu :P

 

-- 13 gru 2013, 12:16 --

 

hania33, skąd ja to znam... tak samo miewałam kurcze to okropne uczucie bo ciągle czuje się lęk, a nie jest to taki typowy napad paniki

 

-- 13 gru 2013, 12:17 --

 

dobra ja się szukuje na ten wyjazd, trzymajcie kciuki żebym nie padłą w jakiejś galerii czy cuś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×