Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Rutynowe badania. Brr.

Chociaż z tymi "rutynowymi" to sporo roboty, bo lekarz pierwszego kontaktu najpierw musi się najęczeć, zanim da skierowanie na morfologię. Ja do tej pory nie doprosiłam się pewnego badania w związku z moimi migrenami i "kłuciem" pod czaszką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze magnez, vit b6, mam omega 3 i multiwitamine, ale nie biore. Ciekawe czy przez te nerwy to moze brakawc tych skladnkow i zazywanie byc cos dalo???

 

Przy stresie organizm traci bardzo dużo magnezu.

Ja biorę od kilku tygodni profilaktycznie witaminer i żelazo, bo jem mało mięsa. Mam też gdzieś w apteczce żeń szeń i chyba, też zacznę go brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, no to moze i ja zaczne brac ten magnez. W sumie tak jakby lepiej momentami z megezem bywalo. Jedna fajna dziewczyna stad polecila mi tez te omeg3, ale to wielke kobyly te tabletki. Cieżko przełknąć.

 

-- 13 gru 2013, 00:41 --

 

DżejnRołs, Tutaj. post1451791.html#p1451791

Z tym ze tam nie tylko nerwicowcy sa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZALATANA 23,mieszkam w USA dlatego tak pozno odbieram corkie ze szkoly. Dziewczyny sorry ze zasmiecam watek sprawami osobistymi,nie po to zostal on zalozony. Poszukuje tylko zrozumienia na zachowanie moje zony bo ja sam nie moge pojac jak mozna tak robic. Nie chce sie tu rozpisywac na ten temat bo szkoda tylko waszego czasu na czytanie moich zali. Szkoda mi tylko mojej corki poniewaz ona bardzo to przezywa. Sorry jeszcze raz za te zale,dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×