Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, ja mam pod centralnie pod mostkiem i po lewej stronie tak jalby okolice serca..

Pocieszę Cię, że jak po stronie serca to nie jest to problem sercowy, ale spróbuj jakiegoś przeciwbóla albo gorącej wody na wymoczenie i rozluźnienie mięśni. Może natrzyj się czymś rozgrzewającym. Nasze babcie uważały spirytus za rozgrzewający czarodziejski płyn.

 

edit: jak ja sie ciesze, ze w czasach pierwszego nerwobolu nie mialam internetu :D A na serio to internet jest chyba najgorszym wrogiem w takich przypadkach, bo czytasz i zaraz wychodzi jakiś guz kolana albo płaskostopie mózgu ;)

 

-- 12 gru 2013, 23:31 --

 

Zawałowe, z tego co się orientuję, wyglądają zupełnie inaczej i występują z innej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, ja jak mam jakus objaw zaraz wyciagam wujka google i czytam a jak nie to notatki i ksiażki ze studiów.. miałam już prawie wszystko;-) hania33, wiem, że pisałaś ale jak się głupim jest to tak jest;-)

 

-- 12 gru 2013, 22:35 --

 

hania33, no musi być;-) miałyście przy tym pieczenie i takie dziwne ciepło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam takie dziwne cos, wlasnie w okolicy serca - jak zblizam sie do miejsca pracy :) Tzn. jak wychodze z metra i schodze po schodach w dol. Poczatkowo myslalam, ze to od wysilku czy cos, ale NIGDY tego nie mam w innym miejscu, a wchodze pod gorki, schodze w doł. I jak to mnie zlapie, to tak mnie boli w tym miejscu, wlasnie piecze i ciezko mi oddech zlapac taki glebszay. Ale to tak max 2 min i mija. I wtedy to mi promieniuje az go gardla! i zawsze sie boje, bo pamietam,z e jak cos z serca to bolec moze szyja i gardlo :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×