Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, Wiesz co, ja to chyba mialam tak, ze opisywalam dokladniej, ale nie tak szczegolowo tylko jakos w podpunktach, co tam robione bylo , czy czego sie nauczylam. Ale u mnie to w ogole inna historia byla, bo oni nam podyktowali co pisac :P

A w ogole tak teraz nie moge sobie przypomniec, ale czy to nie jest tak, ze Uczelnia daje taki wydrukowany i trzeba pouzupelniac?

 

-- 12 gru 2013, 16:50 --

 

a no faktycznie, znalazlam nawet wersje w wordzie - taki nam dawali do wypelnienia. Czyli Ty tez takie cos masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, ja bym na Twoim miejscu zrobila tak samo jak poprzednie. Bo ja nei wiem czy one sie tak roznia od siebie...

Ale 150h masz, czyli ile godzin dziennie? z 7h? i codziennie? To wtedy wychodza 4 tygodnie? No to nie ma takiej tragedii, jak na jeden dzien napiszesz jedno czy dwa zdania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, mozliwe ze to jakis front nad Europa :bezradny:

 

-- 12 gru 2013, 18:02 --

 

platek rozy, suszą się :mrgreen: Ja tez sie zastanawiam gdzie :bezradny:

 

-- 12 gru 2013, 18:02 --

 

ale ostatecznie za ta cene szkoda było nie wziąść

 

-- 12 gru 2013, 18:03 --

 

platek rozy, to może ja tobie ruraski a Ty mi kozaczki :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, to na wiosne do lakierowanych szpilasow na platformie :mrgreen: mrrrrrrrrrrrrrrr

 

-- 12 gru 2013, 18:06 --

 

comatom, w sumie to bylo dobrze ale na koniec bedac w Rossmannie dostalam ataku i musialam z niego wyjsc jedynie z pomadka ochoronna do ust ktora jeszcze zaplacilma w kasie ale juz nie poszukalam nic innego :( teraz jestem troche zla bo nie sadzilam ze mnie ten atak tam zlapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×