Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, platek rozy, ja podobnie za jasno, za duszno i za mało przestrzeni :(

 

-- 12 gru 2013, 14:13 --

 

ja juz chce wieczór :why:

 

-- 12 gru 2013, 14:15 --

 

N dodatek młodszy junior wyje bo medalu nie dostał . Dzis byla jakas durna akademia w szkole i rozdawali medale za zawody szkolne.. Trafi mnie cos zaraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, :*** nie plakaj , w sumie tez bym sie pewnie przejela bo ja sie ostatnio przejmuje juz wszystkim

 

 

nerwa, a to szybko Ci dzien w pracy zleci ;)))

 

Enii, ja tez marze o koncu dnia, jakos tak sie zdolowaoam tym atakiem ale jak mowicie ze macie kobietki tak samo to widac ze ten rossmann nie jest wyjatkowy jenak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, Witam :*

 

-- 12 gru 2013, 14:51 --

 

platek rozy, cos w nim musi jednak być.

 

-- 12 gru 2013, 14:54 --

 

platek rozy, ja w ramach terapii by sie zrelaksować poszłam dzis na ciuchy. Cos tam sie odstresowałam ale jak wracałam juz do domu to od nowa ręcę, zawroty i takie otłumanienie :bezradny: Dzis jakies fluidy sa niedobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, czerwone ruraski zawsze chcialam miec :mrgreen: a mamy nie sluchaj bo jak jest okazja jeszcze za takie male pieniazki to sie ja lapie i kupuje :mrgreen: ciuszkow z ciuchlandu nigdy za wiele.

 

wiem :mrgreen:

 

Ona wogóle jest taka dziwna, mówie jej ze musze sobie kupic dwa czarne kwadratowe talerzyki na stroiki< w pepco czy gdzies gdzie tanio> a ona a szkoda kasy, duzo krytykuje takich rzeczy. A po co Ci? A szkoda kasy? A lepiej zebyś jedzenie kupiła itd. Na zime kupilismy starszemy kurtke za 200 zł i oczywiście nie mogłam powiedziec prawdy , to powiedziałam ze 120. i zdziwienie bo myslała ze za 70-80 zł. kupimy. Wkurza mnie jej zachowanie i to tez przekłada sie na moje samopoczucie i nerwy.

 

-- 12 gru 2013, 15:11 --

 

PJT, to przynajmniej jeden z rodzyneczków ma świetny dzień :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, :* :* super Misiaku :) Obys mial jak najwiecej takich dni :)))

 

 

 

Enii, a to moja ciotka tez tak nic ino wszystko na zarcie przelicza :bezradny: a ja nie jem jakos zle przeciez ale wole tez sobie wydac na cos dla siebie a nie liczyc iloe za to bedzie jedzenia. Jednego dnia zjem makaron z serem a na drugi kurczaka, czasem nawet i wolowe kupuje tez i duzo warzyw bo lubie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja tez nie jem zle i kupuje dobra wedlinke sery do chlebka ale jak mam sobie kupic ciucha to kupuje jak mi potrzebny a w ciuszkolandzie to kupuje jak nawet niepotrzebny :mrgreen: bo za grosze jest... Ale np nie kupue na swieta poledwizy wolowej za 90 na kilo bo wole za taka kwote kupic sobie buty np a ona kupuje a na ciucha ktorego nie ma powoedzmy zaluje. no ilez mozesz przezrec za przeproszeniem tych pieniedzy???? A kosmetyk? a ciuch? a bielizna? to juz nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×