Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dokonałem pewnego okrycia, ze takie zwyczajne stresujace sytuacje zyciowe, typu przebicie opony, itp. wywołują u mnie trzesiawke, rozemocjonowanie ale w sumie nie sa takie niebezpieczne bo ona mija po paru godzinach. Sa to zdarzenia z życia i stres przez nie wywowlany. Odzuwam to w splocie słonecznym i takim oglnym roztrzęsieniem. Reakcja na jakas niespodziana i trudne sytuacje. Taka trzesawka po paru godzinach calkowicie mija. No to już nie będe się takich sytuacji bał. W tej sytuacji wiele rzeczy ktore obawialem sie zrobic, żeby sie nie stresować, mogę zrobić no bo teraz wiem ze telepawka minie. Co to zmienia? Ano to że jak bedzie taka sytuacja w jej czasie nie będę sie az tak nakręcał, ze stanie sie to i tamto i moze skala tego nekrecenie stanie sie mniejsza i skutkiem tego telepawka będzie krótsza. Niby proste ale trzeba kilkuanstu takich doświadczeń, zeby dojść do takiego wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, wyładuj jakoś złość np. na poduszce.

 

Jam mam stresa. Boję się, że zrobią mnie w konia bo składamy się na prezent dla wykładowcy i wszyscy nie zapłacą, będę musiała wyłożyć z własnej kieszeni bo jest już zamówiony.

Poza tym jestem przygnębiona i nic mi się nie chce.

 

-- 12 gru 2013, 06:42 --

 

W ogóle boję się że budżet się zawali. Miałam w tym miesiącu dużo wydatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, wiem jak to ze składkami. U mojego syna w szkole jest taka mamuska blixniaczek. Lata do Mopsu, pieniedzy na składki nie ma, podwójnie nie chce płacić. Młode fajnie ubrane a tatus w UK siedzi i kase mają. Ale najlepiej ściemniać :evil:

 

-- 12 gru 2013, 07:45 --

 

Jeszcze rano suszarka mi sie spaliła

 

-- 12 gru 2013, 07:46 --

 

nerwosol-men, żałuje właśnie ze benzo nie wzielam. Tak się zastanawiam czy mogę ziołowe przy tych lekach brać lub hydroxizine

 

-- 12 gru 2013, 07:46 --

 

nerwosol-men, wyć mi się dziś chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, dokładnie. Może ktoś się na de mną zlituje i dołoży więcej. Ja poręczyłam, żeby odłożyła, a to moja dalsza znajoma przez kogoś z GL. Nie chcę sobie nabruździć. Dziś pójdę i kupię i pokarzę grupie to może łatwiej. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze koszmary miałam ze koleżanka która jest w Irlandii umarła i takie plakaty robilismy ku pamięci, filmik i jeszcze o jej dzieciach. To chyba przez to ze wczoraj rozmawiałam z taka jedna kobitka i opowiadała ze niby raka tarczycy miala a poxniej w Gliwicach okazało się ze wcale nie miała i zdrowa była. Ja takie rzeczy strasznie do siebie biore i później przezywam :roll:

 

-- 12 gru 2013, 07:56 --

 

kasiątko, Wzajemnie :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×