Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to nazwala nie 'wyleczeniem' tylko 'wyregulowaniem' systemu nerwowego, psychicznego czy tam jakkolowiek go nazwac :)

Bo co by znaczylo wyleczenie? Ze nie odczuwamy lęku... kazdy czasem odczuwa, nawet najzdrowsza osoba, bo to jest normlane. Albo żeby nie mieć depresyjnych stanów? Tez kazdy ma czasem taki dzien i tak sie po prostu czuje. A wylecznenie brzmi troche jakbysmy chcieli sie pozbyc tego jak jakiegos wirusa - a tak naprawde kiedy sie zaczyna "zdrowy czlowiek" - jak ile dni w roku ma kiepskie dni?

Moim zdaniem my nie jestesmsy "chorzy", tylko wlasnie lekko rozregulowani i trza to troche "podkręcić" i bedzie ok :D Są ludzie bardziej wyluzowani, są bardziej emocjonalni, a mamy to jeszcze bardziej rozchwiane i trzeba to troche ogarnąć :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja mialam dokladnie tak samo :) przez 10 lat zero ataków jakichkolowiek, nawet nie musialam sie zastanawiac czy sie boje gdzies isc czy nie :) Chociz oczywiscie zdarzaly sie czasem lęki, czy gorsze dni - ale to jak kazdemu i nie przezkadzalo to w tzw. "normalnym" zyciu.

Teraz jakies sytuacje sie wydarzyly ktore nas znowu pewnie przerosly i znow troch rozchwianie nastąpiło, trzeba to ogarnac i bedzie znowu dobrze tak jak bylo! :) na 100% jestem pewna.

 

-- 11 gru 2013, 20:44 --

 

ja dzisiaj rozmawialam z kolegą z pracy (on okaz zdrowia, nie wie co to lęk ani depresja), i tez mowil, ze tak si ekiepsko dzisiaj czuje, nic mu sie nie chce, nie ma motywacji, dosyc ma wszystkiego :) takze, cos wisi w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×