Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

hej witajcie,jestem z poza olsztyna ale nie daleko,lecze sie w poradni na Wojska Polskiego od pol roku.super psychiatra p.Urbaniak,nie faszeruje mnie lekami,polecila bardzo dobrej pani psycholog- mgr Milewska(tez ta sama poradnia , nfz) ,jestem po kilku sesjach,konkretna i ludzka babka,rzeczywiscie na pierwsza wizyte czekalam ok.3 miesiecy ale pozniej psycholog umawia sama na wizyty i wypadaja co ok 1-2 tygodnie,wiec czasem warto poczekac.Przychodnie na Dajtkach rowniez znam....nie polecam dr.Szostakowskiej-Tabak,u niej leczenie to juz wielki stres,babka bardzo nieprzyjemna i malo kontaktowa,siedzi tam chyba za kare.

ja borykam sie z nerwica lękową,raz jest gorzej a raz lepiej,leczylam sie juz lekami efekty bardzo dobre ale krotko trwale,postawilam na psychoterapie,mam nadzieje ze pomoze,problemow jest wiele,ale musze nauczyc sie z nimi walczyc,bez lekow,w razie w mam w torebce Afobam,ostatnio bardzo rzadko po niego siegam ale pomaga mi sama swiadomosc ze go mam.Pozdrawiam serdecznie :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej witajcie,jestem z poza olsztyna ale nie daleko,lecze sie w poradni na Wojska Polskiego od pol roku.super psychiatra p.Urbaniak,nie faszeruje mnie lekami,polecila bardzo dobrej pani psycholog- mgr Milewska(tez ta sama poradnia , nfz) ,jestem po kilku sesjach,konkretna i ludzka babka,rzeczywiscie na pierwsza wizyte czekalam ok.3 miesiecy ale pozniej psycholog umawia sama na wizyty i wypadaja co ok 1-2 tygodnie,wiec czasem warto poczekac.Przychodnie na Dajtkach rowniez znam....nie polecam dr.Szostakowskiej-Tabak,u niej leczenie to juz wielki stres,babka bardzo nieprzyjemna i malo kontaktowa,siedzi tam chyba za kare.

ja borykam sie z nerwica lękową,raz jest gorzej a raz lepiej,leczylam sie juz lekami efekty bardzo dobre ale krotko trwale,postawilam na psychoterapie,mam nadzieje ze pomoze,problemow jest wiele,ale musze nauczyc sie z nimi walczyc,bez lekow,w razie w mam w torebce Afobam,ostatnio bardzo rzadko po niego siegam ale pomaga mi sama swiadomosc ze go mam.Pozdrawiam serdecznie :papa:

 

Zgadzam się po stokroć! Strasznie niesympatyczna kobieta. Odradzam z całego serca, bo można się mocno zrazić. Ja po wizycie u niej miałam nieźle skopany humor przez kilka dni :roll: Teraz idę do doktora Wojciecha Kibiłdy, ale w necie nie mogę znaleźć nic na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej;)

jestem tu nowa.... pierwszy raz... poczułam ze sobie juz nie daje rady sama z swoim problemem nerwicy lekowej niskiej samooceny i depresji.... wiem ze potrzebuje isc do psychologa ale jak byłam w kwietniu w aksonie -nie polecam po wyjsciu od jednej z pani psycholog miałam ochotę sie popłakać ... czułam sie 5 razy gorzej niz zanim tam nie poszłam wredna baba która wyciągała siła wszystko ode mnie... czułam sie strasznie i wiedziałam ze ona mi nie pomoze ze nie otworze sie przy niej i potrzebuje kogoś innego ale nie z aksonu... moze wy mi polecicie kogos sprawdzonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej;)

jestem tu nowa.... pierwszy raz... poczułam ze sobie juz nie daje rady sama z swoim problemem nerwicy lekowej niskiej samooceny i depresji.... wiem ze potrzebuje isc do psychologa ale jak byłam w kwietniu w aksonie -nie polecam po wyjsciu od jednej z pani psycholog miałam ochotę sie popłakać ... czułam sie 5 razy gorzej niz zanim tam nie poszłam wredna baba która wyciągała siła wszystko ode mnie... czułam sie strasznie i wiedziałam ze ona mi nie pomoze ze nie otworze sie przy niej i potrzebuje kogoś innego ale nie z aksonu... moze wy mi polecicie kogos sprawdzonego ?

 

W Aksonie jest kilku psychologów i psychiatrów. Ja byłam na wizycie u mgr Mroczkowskiej i mgr Piotrowskiej (obie, to panie psycholog) i były naprawdę sympatyczne. Nie zrażaj się :) Wiadomo, że trafiają się bałwany, ale nie wszyscy są źli. Zawsze możesz dzwonić na Wojska Polskiego, ale ja nie mam szczęścia do tej placówki. Ile razy się tam zgłoszę, tyle razy odsyłają mnie z kwitkiem, bo terminów brak.

 

Olsztyniacy, a co byście powiedzieli na jakieś piątkowe lub sobotnie piwko w Beczce lub Sarmacie? Znowu jestem bezrobotna, więc aktualnie mam czas :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej;)

jestem tu nowa.... pierwszy raz... poczułam ze sobie juz nie daje rady sama z swoim problemem nerwicy lekowej niskiej samooceny i depresji.... wiem ze potrzebuje isc do psychologa ale jak byłam w kwietniu w aksonie -nie polecam po wyjsciu od jednej z pani psycholog miałam ochotę sie popłakać ... czułam sie 5 razy gorzej niz zanim tam nie poszłam wredna baba która wyciągała siła wszystko ode mnie... czułam sie strasznie i wiedziałam ze ona mi nie pomoze ze nie otworze sie przy niej i potrzebuje kogoś innego ale nie z aksonu... moze wy mi polecicie kogos sprawdzonego ?

Hej,

Pytałas o lekarza w Olsztynie. Ja wybieram sie niedługo do poleconego mi dr. Adama Mica co przyjmuje na Kopernika. Po wizycie jesli chcesz moge zrelacjonowa Ci wrazenia :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wydaje mi sie ze to Pani Piotrowska była taka... kojarzę coś te nazwisko.

Po prostu maciek--- miło by mi było gdybyś napisał mi jak było na pierwszej wizycie również pewnie sie domyślam to prywatnie idziesz na ta wizytę tak?

 

Poważnie, mgr Piotrowska? Mnie się z nią kapitalnie rozmawiało. Była sympatyczna i konkretna.

Jeśli chcesz baaardzo spokojnego psychologa, to polecam mgr Mroczkowską, też z Aksonu. Wysłucha, zada pytania, na pewno nie będzie Ci wierciła dziury w brzuchu. Co prawda byłam u niej tylko dwa razy, ale teraz czekam na terapię indywidualną prowadzoną właśnie przez tą panią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niedawno lekarz rodzinny stwierdził, że mam nerwicę (a ja myślałem, że to refluks) i na styczeń jestem umówiony na wizytę u doktor Kirpszy. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z psychiatrą czy psychologiem.

 

Moi drodzy: czy mieliście do czynienia z dr. Kirpszą i jak ją oceniacie? jak wygląda taka pierwsza wizyta i diagnoza??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WbW, Kirpsza jest w porzadku, mila babka. Przeprowadzi wywiad, zbierze szczegolowe informacje na tamat Twojego zdrowia fizycznego i wypyta o te dolegliwosci, z ktorymi zostales skierowany. Jesli uzna za stosowne, wypisze Ci odpowiedni leki, lub skieruje tylko do psychologa (albo jedno i drugie :-)) powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miedzy innymi po to tu jestem.. chcialabym zebyscie mi kogos polecili.. najlepiej na nfz, ale wiem ile sie czeka a tyle to juz nie dam rady. Oczywiscie na 100% jeszcze nie wiem czy to jest nerwica, bo czy az tak to moze wygladac? Na razie czekam na wyniki rezonansu, moj lekarz rodzinny i neurolog tak uwazaja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×