Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, tyle, że to nie ja jęczę i mimo wszystko nadal tutaj siedzę :mrgreen: Seksu życzę, a nie marszczenia freda, to nie trzeba będzie szukać wrażeń na forum Tomciu Nerwico :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, zręczność małpy, siłe słonia daje ranne bicie konia :D swoją drogą, to ty wyjechałaś pierwsza z tym seksem, a ja pisałem o rozpierdalaniu wątku mangolio48 ... przepraszam 84, taka freudowska pomyłka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, co ty tak z biciem konia ? jakiś uraz z dzieciństwa, bo nie dostałaś na sweet sixteen kucyka ? :mrgreen:

 

Lubie rzucać mięsem w tym wątku ( wegetarianie w tym momencie tak spięli dupe, że zaraz wysrają warzywa z popołudniowego obiadu), bo się przynajmniej coś dzieje :D lubię jechać po ludziach, jak koleś, który zapier.dala autem mają 4 promile we krwi. Wiedzcie, że was kocham mimo wszystko, bo dajecie mi rozrywkę, gdy mi się nudzi, któregoś wieczoru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, jeździsz ale dupą po nieheblowanej desce. Druga część twojego postu brzmi jak fragment wynurzeń nastolatka-pozera. Do czego to doszło, że musisz szukać wieczorami wrażeń na forum :bezradny: Szczerze współczuję

 

-- 11 gru 2013, o 00:46 --

 

Depakiniarz, czyli że zamieniłbyś depresję na manię, tak?

Kestrel, ta tematyka jest wszędobylska i skutecznie może obrzydzić te sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, popieram twoją inicjatywę. Ta sfera jest ważna, ale na tym świat się nie kończy. Jestem człowiekiem wykształconym przez kulturę i cywilizację i na pewno seks nie jest moim życiowym priorytetem. Ale wiem, że to ma dużą siłę. Kiedyś trochę smęciłem na forum o PUA, czyli podrywaczach "zawodowych". Oni tam mają fiksację na tym punkcie, a jeszcze robią do tego filozofię. Dla nich Ziemia jest okrągła dlatego, żeby utrudnić zaliczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Skarbie uwierz mi, że mam wyjebane na to co sobie o mnie pomyślisz ;) mogę być dla ciebie pozerem, nastolatkiem czy uj wie kim, ale piszę co myślę. Przepraszam, że nie pier.dole populistycznych hasełek o tym jak lubię tu przebywać ;) Umówmy się, każdy ma swoich faworytów na forum, z którymi lubi pogadać, a reszta go obchodzi tyle co wolny Tybet i jest z nim na cześć i nara ;) Moich ulubieńców nie ma, a ja mam dziś nudny wieczór, więc piszę sobie bez konkretnego powodu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nikt tu od nikogo nie wymaga, żeby strzelał peany na cześć tego forum ale ostentacyjne pierdolenie na dwóch wątkach o tym, że tu chujem wieje, jakieś pożegnania i proszenie o osta jest dziecinadą mającą na celu zwrócenie na siebie uwagi i prosiło się o komentarz. Jak Ci nudno, to wyjdź do ludzi, chyba, że jesteś aspołecznym nołlajfem jak to Kestrel mawia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, kurwia wiesz, że masz rację :D stałem się hipokrytą, bo jechałem takich ludzi... ostatnio za dużo pracuje i noł lajfie przy książkach, dzięki za dający do myślenia opierdol, Barbie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz,

pewnie, bez dwóch zdan, kazdy CHADowiec to powie

Zapierdziel na full manii taki sam ciulowy jak depra :? O ile jak się rozkręca, to rozumiem, ale apogeum manii, matko :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, bo nie ma większego wyzwania niż chęć zwrócenia na siebie uwagi w cyberprzestrzeni niż w realnym świecie, prawda? :mrgreen: Cieszę się, że się ze mną zgadzasz! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, zostawiłaś na mnie dobre wrażenie i nie spierdol tego :P poza tym słońce ja tu zaglądam co jakiś czas, a ty tu codziennie spamujesz :D przyganiał kocioł garnkowi ? poza tym masz rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×