Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak spędzicie Boże Narodzenie 2013?


8th_circle_of_hell

Rekomendowane odpowiedzi

19lat,
Święta są prawdziwe tylko wtedy, kiedy ma się z kim je spędzać

Noł :silence: . Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. :nono:

 

rotten soul i ja jesteśmy tacy zgodni :twisted:

 

EmInQu, zawsze chciałam spędzić święta w górach, jakoś mi się to kojarzy z teledyskiem do Last Christmas. (Lubię tą piosenkę, mimo że to chyba najbardziej znienawidzona świąteczna "nuta".)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem minimalnie dumny z siebie, bo uprzedziłem rodzinę, że od tego roku, nie ma szans bym obchodził święta i żeby zapomnieli o kupowaniu mi jakichkolwiek prezentów. Uff... chociaż z tym będę miał spokój. Jednej męki mniej w życiu. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem minimalnie dumny z siebie, bo uprzedziłem rodzinę, że od tego roku, nie ma szans bym obchodził święta i żeby zapomnieli o kupowaniu mi jakichkolwiek prezentów. Uff... chociaż z tym będę miał spokój. Jednej męki mniej w życiu. :yeah:

 

Congrats, to nawet spory powód do dumy :) Oszczędziłeś sobie wrzodu na d... jeszcze zanim wyrósł, sama chciałabym tak zrobić, ale nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8th_circle_of_hell,

Congrats, to nawet spory powód do dumy :)

Dzięki. Do minimalnej dumy, tak. :D

 

Oszczędziłeś sobie wrzodu na d... jeszcze zanim wyrósł, sama chciałabym tak zrobić, ale nie ma szans.

Szkoda, że nie parę lat wcześniej, no ale dobre i to. Nawet podoba mi się, że ostatnio prawie wszystko realizuję. Albo nawet wszystko.

A czemu u Ciebie nie ma szans?

 

anna.anakaia,

Zrobiłem to strategiczne. Matce powiedziałem przed samym moim wyjściem do roboty, tak żeby nie wyjeżdżała mi z litanią. Spytała tylko dlaczego, a ja odpowiedziałem, że tak chcę. Bratu wysłałem esa. On tam przyjmie to bez problemu. To wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oszczędziłeś sobie wrzodu na d... jeszcze zanim wyrósł, sama chciałabym tak zrobić, ale nie ma szans.

Szkoda, że nie parę lat wcześniej, no ale dobre i to. Nawet podoba mi się, że ostatnio prawie wszystko realizuję. Albo nawet wszystko.

A czemu u Ciebie nie ma szans?

 

Wiesz, u mnie chodzi o to, że moja rodzina problemu nie widzi. To, że traktują mnie jak śmiecia przez cały rok nie powoduje, że uważają. że miałabym POWÓD nie zasiadać z nimi do zasranej wigilijnej kolacji. I zapewne zmieniliby moje życie w jeszcze większe piekło, gdybym po prostu nie dzieliła się opłatkiem, przy którym ich życzenia to stek obelg w moją stronę. Więc po prostu wybędę z domu, pojeżdżę autobusem po mieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8th_circle_of_hell,

Więc po prostu wybędę z domu, pojeżdżę autobusem po mieście ;)

Też dobrze. Liczy się efekt końcowy w postaci nieuczestniczenia w tym kabarecie. Opracowałaś już trasę wigilijną? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dobrze. Liczy się efekt końcowy w postaci nieuczestniczenia w tym kabarecie. Opracowałaś już trasę wigilijną? ;)

Mam już na oku 2 najdłuższe linie, obsługiwane wyłącznie przez niskopodłogowe Mercedesy i Solarisy z intensywnie działającym ogrzewaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8th_circle_of_hell,

Hej, a ten ktoś, o którym pisałaś w innym temacie, nie może z Tobą wtedy pobyć? Albo nawet pośmigać z Tobą tym Solarisem?

 

Jest Niemcem i w Niemczech mieszka, więc raczej nie.

Oczywiście oboje mamy ogromny ból d..y, że nie spotkamy się, bo chcieliśmy razem spędzić święta, albo przynajmniej czas po świętach, Sylwestra i Nowy Rok, ale nie ma warunków, niestety.

 

-- 11 gru 2013, 12:48 --

 

Ja zamierzam się wyłączyć z życia w czasie świąt. To będzie chyba najlepsze rozwiązanie.

 

A co to znaczy: wyłączyć się z życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×