Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze niesmaczny temat ale przed chwila przeżem am dramatyczne chwile juz widziaem siebie w szpitalu z lewatywa albio jeszcze czymś gorszym. Chwili spokoju człowiek nie ma... Generalnie nie chodzilem na "2" do kibla przez dwa dni. Mialem dzis dwa podejscia i nie dalem rady. Przed pol godzinya probowalem i nie da rady, pomyslam sobie cos blokuje, bedzie szpital a pozniej nie wiadomo co wykaże, z glodu umre. Zaraz strach i szukanie sposobów na wywylanie bigunki. Mysle trzeba jechać do apteki niech sprzedadza coś na biegunke. Kurde juz sie ubralem mialem wychodzic nagle czuje ze bieze. Poszedlem do kibla i po mękach wyszlo coś tak ogromnego ze nie moglem sie nadziwić. Napędziłem sobie mase strachu... a już bylem taki uspokojony. Nie moglem sobie pomyslec ze to jest zaparcie, wezie sie leki na bigunke i bedzidze po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Typowe dla nerwicowców, ciągłe napięcia nerwowe mogą spowodować problem z wypróżnianiem, podowiadują to napięcia mięśniowe. Ja kiedyś nie mogłem się odlać, dopiero gorąca kąpiel mi pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, przeyebane.

 

jak to dobrze, że umiem postawić klocka w dowolnym miejscu na tej planecie. tak wyrażam swój dystans do świata. 0dirol.gif

z tym, że ja nerwicy nie mam raczey. noo, poza lekką NN. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wieslawpas, lepiej niż przez ostatnie kilka dni, choć pewnie chwilowa zasługa kofeiny. A Ty, czemu siedziałeś w weekend, przywykłem, że piszesz o podróżowaniu po kraju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×