Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kwrua jestem gorszy od jakiegoś cygana. Procent populacji w którym się teraz znajduję jest bardzo marginalny, sprawia to tylko, że pozostałe problemy nie wydają się już taką porażką. Bo przecież zawiodłem w podstawowej czynności warunkującej moje istnienie (ze strony biologicznej). Co może być gorszego. Głupie problemy w pracy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dlaczego żadna kobieta , która mi się podoba nie chce ze mną nawet dłużej porozmawiac?
Powodów może być kilka:

- nieświeży oddech

- złowrogo-świdrujące spojrzenie paranoika

- jesteś zbyt przystojny i onieśmielasz kobiety

- patrzysz w dekolt zamiast w oczy

- mamroczesz i wolą zakończyć rozmowę, niż udawać, że słuchają

?

jeszcze dwa: może za mocno się wypsiukałeś brutalem i/lub jesteś zbyt seksi, co odstrasza poczciwe kobiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej niczym się nie psikać, naturalne feromony są bezkonkurencyjne.

Czyli, że trzeba się spocić i nie umyć tak? Ci z autobusu porannego to muszą sobie ładnie dupczyć, stoję przy nich jak taki cnotek pizdek niewydymek i pewnie to czują ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej niczym się nie psikać, naturalne feromony są bezkonkurencyjne.

Czyli, że trzeba się spocić i nie umyć tak? Ci z autobusu porannego to muszą sobie ładnie dupczyć, stoję przy nich jak taki cnotek pizdek niewydymek i pewnie to czują ;/

 

hahahahhahahhahhahahahhahahhaahhaa :mrgreen: 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, feromony nie mogą być hodowane, muszą być jak bryza morska - fermentu miało nie być.

 

tarantula,

Coś może być z tymi feromonami bo kiedyś spodobał mi się mówiąc krótko TOTALNIE NIEATRAKCYJNY FIZYCZNIE chłopak (ale zadbany!!!). Niestety był zajęty

a mi kiedyś dziewczyna brzydka, ale wysportowana i to było takie nagłe było, psikła mnie feromonem po oczach żmija :smile:

 

Tylko ja nic nie umiem :? co będzie jak moja 40 letnia kumpelka się zgodzi na seks,a ja nie będę nic umiał ? Wstyd i hańba

 

nie wiem, to zależy od partnerki, ale co się może stać? dużo ludzi nic nie umie. w necie pełno poradników dla tych którzy jeszcze nic wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kobiety to faktycznie faceci mają gorzej. Obsługa mężczyny jest prosta jak budowa cepa. Każdy punkt G ma w jednym miejscu, u każdej następnej kobiety trza szukać na nowo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto pyta nie błądzi, zresztą najważniejsze, że jaskinie zawsze w tym samym miejscu mają.

I za to bym głowy nie dała...np. poseł Grodzka :mrgreen:

Właśnie,Tarantulko!

To mnie zawsze fascynowało,CO Z HYBRYDAMI?

Jak grodzka/grodzki

 

Fujare i kulki odcięli,ale co potem....slot w ciele i wmontowali coś takiego?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3770865734 (pierwszy lepszy przykład)

 

Tak i w drugą stronę,jak się baba na faceta przerabia,to czy ta fujara,to jest na zasadzie stalowej dźwigni obleczonej tworzywem skóropodobnym, i działa na pilota (góra-dół),czy to ma na pompkę,czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel link mnie zabił :D Dziś bezsenna noc murowana i koszmar z atakującą waginą 0_o

 

jetodik...a, ten facet co był babką i zrobił se wsio oprócz tego między nogami i urodził bliżnięta i teraz wszystko chce se już pozmieniać, a z żoną się rozwodzi 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, To miłego czuwania :pirate:

 

a, ten facet co był babką i zrobił se wsio oprócz tego między nogami i urodził bliżnięta i teraz wszystko chce se już pozmieniać, a z żoną się rozwodzi

Zaraz,zaraz i to pono ja mam się za psychozjeba...

To poddaje mój samosąd w wątpliwość.

:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×