Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, od razu widać, że nie oglądasz hamerykańskich filmów, w których facet udaje geja, żeby zbliżyć się do kobiety jako przyjaciel. Poza tym niektóre kobiety (to jakieś zaburzenie jest) interesują się mężczyznami dla nich niedostępnymi.

Niedostępny może być bardziej pociągający, niż facet typu "needy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernova,

jetodik, od razu widać, że nie oglądasz hamerykańskich filmów, w których facet udaje geja, żeby zbliżyć się do kobiety jako przyjaciel. Poza tym niektóre kobiety (to jakieś zaburzenie jest) interesują się mężczyznami dla nich niedostępnymi.

Niedostępny może być bardziej pociągający, niż facet typu "needy".

 

 

oglądam oglądam :) tego nie widziałem, za to inny, w którym faceci udawali uczniów, żeby dostać się do akademika.

 

kobiety interesują się niedostępnymi? całkiem możliwe, stąd pewnie serial 'Ojciec Mateusz' zrobił taką furorę w polskiej telewizji :)

 

no a pomysł faceta udającego geja, żeby zbliżyć się do kobiety jako przyjaciel to wpędzanie się w pułapke, bo taki dostaje łatke przyjaciela i ma mniejsze szanse, niż jakby w ogóle nie znał kobiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a pomysł faceta udającego geja, żeby zbliżyć się do kobiety jako przyjaciel to wpędzanie się w pułapke, bo taki dostaje łatke przyjaciela i ma mniejsze szanse, niż jakby w ogóle nie znał kobiety ;)

Nie no czemu, później na imprezie udaje, że się schlał i mówi, że właściwie to trzeba wszystkiego spróbować i voila! poruchane :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul,

Przykład kiepski, bo jak dotąd skuteczność tego tematu wynosi piękne, grube 0. :roll:

No i właśnie o to chodzi- Twój mający ręce i nogi heteroanons przegrał w porównaniu z lakoniczną ofertą geya szukającego chłopaka pod względem przyciągania kobiet. To jest rozkmina. smoke1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to znowu ja. Chcę się wygadać. Juz 8 tydzien biore wenle i lepiej sie czuje... Ale nadal nie podobam się kobietom, a kobiety , które mi się podobają albo są zajęte albo nie lubią mnie,,, Chyba taki stan utrzyma się do końca życia... Chyba zostanie mi tylko korzystanie z pan na jedną godzinę i to bynajmniej nie dlatego, że chce mi się seksu ,.. po prostu chcę porozmawiać z dziewczyną , ją przytulić, a nie widzę na to innego sposobu niż platne uslugi,,, Dobrze, że choć perspektywy finansowe mam niezłe... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu chcę porozmawiać z dziewczyną , ją przytulić, a nie widzę na to innego sposobu niż platne uslugi

 

Wbiłem ostatnio do takiego klubu w sąsiednim województwie. Na same drinki straciłem z 300zł, ogólnie pewnie z 700zł. Więc trzeba być dzianym jak się nie ma wyglądu ani gadany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostanie mi tylko korzystanie z pan na jedną godzinę i to bynajmniej nie dlatego, że chce mi się seksu ,.. po prostu chcę porozmawiać z dziewczyną , ją przytulić, a nie widzę na to innego sposobu niż platne uslugi,,

Chryste. :hide: Nie czułbyś się jeszcze gorzej z taką świadomością nieskończonego frajerstwa? To upokarzające, strasznie. To już nie lepiej sobie odpuścić? Przecież płacenie dzivce za to, żeby z Tobą pogadała, i żeby ją przytulić (a zarazem ślady nasienia 6 wcześniejszych klientów po BJ), to raczej dziwny substytut kontaktu z kobietami. Nie rozumiem, jak komuś z problemami w tej kwestii mogłoby poprawić to samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICD-10, podsylasz pomysl na interes

też o tym pomyślałem.

Wszak chyba oboje jesteśmy ambiwertycznymi ENTP/INTP (wynalazcy), o ile dobrze pamiętam tamten topik. icon_sunny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×