Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

neon, mam czasami takie okresy w życiu , kiedy o tym nie myślę , kiedy czymś się intensywnie zajmuję . Jedak zawsze gdzieś to wraca jak bumerang i wtedy nie mam sposobu by o tym nie myśleć

 

Chyba większość o tym myśli, tylko niektórzy lepiej sobie z tymi myslami radzą, może nie biorą ich na serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, spróbuj!!! Ja to w ogole... ehhh no nie chce tak pisac, bo pomyslicie, ze mi kompletnie odbilo :D Ale czytam akurat Potege Podswiadomosci, i kiedys sluchalam takiej relaksacji na youtubie i polaczylam jedno z drugim. I stworzylam sobie, taka wizualizacje takiej... osady :D i w jednym domku jest lekarz "zdrowotny" - szaman. A w innym jest lekarz od psyche :) I wyobrazam sobie, ze jak wchodze do szamana, to on wlasnie leczy mnie fizycznie, i taka energie daje. A potem "idę" do drugiego domku z gosciem od psychiki. I tam wtedy on mowi, ze bedzie dobrze, ze jestem super :P i takie tam - zwieksza poczucie wlasnej wartosci.

 

Wierzcie mi lub nie, ale po takich wizualizacjach ja sie czuje super! :) i zadowolona i pelna energii.

 

Ja wierze w różne dziwne mistyczne rzeczy, ale również jak i u Ciebie wynika to z doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, dokładnie , oni skupiają się na własnych celach i sposobach ich osiągnięcia , my bardziej krazymy w różnych aspektach naszych wewnetrznych rozmyślań dot siebie i rzeczywistosci .

Trzebaby było zaczerpnąć od nich sposobu na walkę z tym

 

nerwa, pomocnik szamana do masażu brzmi nieźle 8) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, bylem kiedys 2 lata w Anglii. Dobrze wspominam. W sumie nie czulem sie tam taki fizycznie samotny, bo zawsze miekszalo sie w kilka osob, ale byle tesknota z Polska. Zreszta ten okrez mile wspominam bo to byl koniec pierwszej nerwicy. Faktycznie ze za granica trudniej poznac, bo kazdy ugania sie za robota i odkladeniem kasy. Zreszta nie wiem czy Polacy juz w ogole w takim celu wyjezdzaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś, jak nie jedna tęsknota, to druga, jak nie choroba swoja to innych, jak nie masz mieszkania to chciałoby się swojego, jak ma się swoje to chciałoby się większego, jak za zimno to chciałoby się słońca,ja za dużo słońca chciało by się trochę chłodu.

 

Zyjemy w wariatkowie.

 

-- 08 gru 2013, 23:37 --

 

to se pospałem godzinę

 

No to chyba nocka będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam za optymizm - niewidomy od urodzenia!

 

Ślepota ma swoje zalety.

 

-- 08 gru 2013, 23:46 --

 

 

To musiałem coś pomieszać, Nerwa wie niech powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×