Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, kazdy ma strach Ci bez nerwic tez , wiec odpsalam , ze gorzej ma osoba , ktora sie juz leczy i ma nerwice,

 

-- 08 gru 2013, 23:11 --

 

nerwa, wiem , kazdy przezywa to inaczej..mnie wkurzalo np. to , ze przez moj lęk nie moglam nigdzie jechac latem nawet do domu w Polsce do dzis mnie to meczy..

 

-- 08 gru 2013, 23:11 --

 

Jestem ograniczona przez chorobe,, :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle,z e jeszcze gorzej moze miec osoba, ktora przez taki strach np. upija sie dzien w dzien - zeby nie myslec i sie nie bac :(

Tzn. my tez lekko nie mamy ale mysle, ze predzej osoba z nerwica trafi na terapie i sobie z tym poradzi niz alkoholik - niestety :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, powiem Ci szczerze... ze dla mnie niewiele rozni się : alkoholik, narkoman, nerwicowiec, depresj... czlowiek z depresja :), hazardzista nalogowy, seksoholik itd. Wszystkie te zaburzenia maja często podobne podłoże :-/

I np. tak jak seksoholik poradził sobie z jakimis problemami poprzez przygodny seks - tak osoba z lękami ma "w zamian" lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, czytałam wiele lat temu, i nawet mam ją, tylko w Polsce :-/ Ale chyba mam tez wersje elektroniczną

hania33, nie, ale wiem jak wyglada terapia alkoholików i skąd to się bierze... i dla mnie przyczyny są podobne, tez choroba wynika z problemów ze sobą - dlatego mowie, ze z takich samych problemów jednemu moze sie "trafic" nerwica, drugi radzi sobie uzalezneiiem od hazardu a trzeci alkoholem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nastukaliście postów... trudno nadążyć za Wami :P wystarczy opuscic wieczorem forum i zaleglosci powstają :P

 

Ja uciekam spać, bo jutro ciężki dzień albo sam poranek - to się okaże, w każdym razie trzymajcie kciuki żeby poszło wszystko po mojej myśli. Dobrej nocy :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze naturalna :-/ Ja to pamietam, ze juz jako dziecko bałam się przemijania...

I z tego co rozmawiam z ludzmi, to kazdy sie boi. Tylko wiele osob po prostu stara sie o tym nie myslec. A my wiadomo, myslimy ponad przecietną ;)

Ja to sie boje, ze z biegiem lat - bedzie coraz gorzej (im czlowiek starszy :zonk: )

 

-- 08 gru 2013, 22:36 --

 

Faraway, trzymam kciuki!!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×