Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

tarantula, Czekaj,bo mnie zaciekawiło..motywacja do odwiedzenia tego internetowego przybytku rozpaczy,groteski,absurdu i radioaktywnych kotojeleni.

Zwykły śmiertelnik raczej nie zagląda do tego tematu.

Właśnie zwykły i to kobiecy jak najbardziej. Zawsze babki zakładają takie topiki, a tu kuku - mężczyzny :>

A,ze mam umysł dociekliwy to pomyślała ja se, że zajrzę do tematu - męskiej głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t zdanie jest tak bardzo oznajmujące.. xp

 

Aurora92, swojego czasu modne tu byly ankiety. mozesz nawiazac do tego rytuału i zrobić ankiete na temat dziewictwa wsrod samic ktore tu piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t zdanie jest tak bardzo oznajmujące.. xp

 

Aurora92, swojego czasu modne tu byly ankiety. mozesz nawiazac do tego rytuału i zrobić ankiete na temat dziewictwa wsrod samic ktore tu piszą.

Moja ankieta dotycząca wieku pierwszej inicjacji seksualnej, bądź jej braku została skasowana po paru godzinach przez obce siły :mrgreen:

 

-- 08 gru 2013, 22:21 --

 

Autodestrukcja, nie ma tu dziewic. Tylko ja jestem tak niedorozwinięta.

W Twoim wieku to jeszcze ujdzie, po 25 roku życia to jest porażka.

Zresztą tu na forum jest jedna zadeklarowana dziewica 30 letnia ale z powodów religijnych głównie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, g*wno prawda, w moim wieku wcale to nie ujdzie. No i nie jestem religijna, więc już w ogóle porażka.

Ja w wieku 18 lat uważałem że to megawstyd być prawiczkiem ale z biegiem czasu stałem się bardziej wyrozumiały w tym temacie i 20-22 dziewice, prawiczki można uznać za w miarę normalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ankieta dotycząca wieku pierwszej inicjacji seksualnej, bądź jej braku została skasowana po paru godzinach przez obce siły :mrgreen:

 

Cała paka ankiet została zdezintegrowana dzięki naszej grupce od shitstormów,nie była to twoja specjalna zasługa :pirate:

E tam, w takich realiach jak my żyjemy to wystarczy do chłopa powiedzieć jak do psa "bierz" i już po dziewictwie. :twisted:

this.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, w takich realiach jak my żyjemy to wystarczy do chłopa powiedzieć jak do psa "bierz" i już po dziewictwie. :twisted:

A tak nie przesadzałbym wiek inicjacji seksualnej spadł może o rok w stosunku do tego wieku rodziców tylko wtedy z tym się bardziej ukrywano. w USA w stosunku do czasów dzieci kwiatów to się nawet podniósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, jest zupełnie sporo dziewczyn(i to atrakcyjnych), które tracą cnotę w wieku np 24-26 lat, bo czekają "aż będą gotowe", czy na "odpowiedniego partnera", i nie robią z tego problemu. Być może wydaje Ci się, że wszystkie rówieśniczki na około pieprzą się wesoło milosc.gif, a to nieprawda. :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, jest zupełnie sporo dziewczyn(i to atrakcyjnych), które tracą cnotę w wieku np 24-26 lat, bo czekają "aż będą gotowe", czy na "odpowiedniego partnera", i nie robią z tego problemu. Być może wydaje Ci się, że wszystkie rówieśniczki na około wszyscy pieprzą się wesoło milosc.gif, a to nie prawda. :pirate:

- atrakcyjna nie jestem

- jestem już gotowa od dawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rewelacje które można usłyszeć wśród niektórych że dziś trudno byłoby znaleźć 16 czy nawet 14 letnią dziewicę to zwykłe legendy miejskie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością tak samo jak większość seksualnych podboi 15 latków którzy niby to zaliczają 5 panienek na dyskotece i 15 grając w słoneczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×