Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

o 19:30 straciłem spokoj ducha - mam taki pieprzony mechanizm, ktory mnie wykańcza. Siedze caly dzien w mieszkaniu i w tle leciała TV w pewnym momencie wylaczyl te tuner i pokazala sie godzina 19:30. Wowczas wpadłem w niepokoj ze caly dzien siedze w mieszkaniu przetrace go, i nie bede mial kontaktu w ludźmi

wcale. Od pewnego czasu myślałem zeby pojechać do pewnego sklepu, zrobic zakupy i w ten sposob pobyć troche w sklepie miedzy ludzmi. Walczylem z ta mysla, twierzac ze lepiej zrobie zostając i piszac na forum. Ale nie sklep musi byc. No to od razu pobudzenie napad takiego niepokoju, wychodzę z mieszkania

stram sie zachować spokoj, ale nic z tego, snieg zasypal auto wiec odsniezanie, odsniezylem i pojchalem po drodze nawalnica sniezna, zajerzam w koncu do sklepu a on zamkniety, no to wkurzenie i skok objawów, podjeachlem gdzie indziej i tez zamkniety. W koncu znalalzem taki co byl otwarty, ale maly. Zresztą po drodze odechciało i sie sklepów. Kupilem co trzeba i wrocilem do mieszkania. W czasie jazdy czulem sie tez pobudzony no i wróciłem do mieszkania roztelepany.

Mam taki mechanizm, ktory mi mowi trzeba jechac pobyc gdzies miedzy ludzmi, ale tym przykładzie widać on mnie wykańcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie, nie każdy dzień w życiu człowieka musi się odbywać na kontakcie z innymi, są dni gdzie człowiek nic nie robi i odpoczywa np. i te dni trzeba docenić , że ma się taką możliwość, nie ma ludzi którzy mają codziennie super kondycję i są super szczęśliwi, nauczymy się akceptować, że w życiu są dni gorsze i lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, a ja mysle, ze to wszystko powinno byc wyposrodkowane. Wiadomo nie mozna siedziec w domu non stop daleko od ludzi, ale... chyba trzeba tez umiec czasem byc samemu ze sobą. A Ty zobacz - piszesz, ze chciales posiedziec w domu (w ramach takiego treningu pewnie?) ale to dla Ciebie oznacza siedzenie na forum - czyli... tez z ludzmi (chociaz nie bezposrednio). Czyli jakby - zawsze musisz być z ludzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×