Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Asperger Syndrome

No bez jaj dżejms. :shock:8)

A tak zapytam z ciekawości, masz problemy z łapaniem metafor, odczytywaniem ironii, drugiego dna czyjejś wypowiedzi?

(bo osobiście nie zauważyłem) diagnozę masz już w miarę pewną? A ja Cie kojarzyłem z ChaDem bodaj, mhmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mam Dystymię.Narzekałem ciagle na wizytach że nic mi sie nie chce,ogolnie brak napędu,obnizony nastrój.Seronil długo się rozkręcał,toche pomogł ale nie z wiele.

 

Co do trittico to dołożono mi dlatego że się lękliwy zrobiłem,jakis wystraszony,rozdrazniony no i tak mój lekarz zadecydował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej dawce jestem dopiero 4 dzień ,śpi mi sie na niej średnio,mam problemy z zasnięciem,gdy juz zasne jakoś śpie ale wybudzam sie czasem w nocy z potworną suchością w ustach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. biorę trazodon siódmy miesiąc w dawce 50 50 150 dobry lek , działa bardzo wyciszająco , wczesniej brałem anafranil(3 lata),paroxetyne(3 lata) jednak doznawałem coraz większych lęków że mięśnie mi się w kręgosłóp wbijały i powodowały explozję bólu głowy(pulsacyjne bóle z karku do potylicy). Lek działa bardzo lekko antydepresyjnie, mocno zamula (dlatego dziś wziąłem pierwsze 75mg fluwoksaminy aby nabrac chęci do życia za dnia) trzeba brać dokładnie o tych samych godzinach, zero alkocholu (ALKOCHOL POWODUJE UTRATĘ EFEKTYWNOŚCI TRAZODONU).

Lek powoduje obłęd w oczach(nie ruszam sie na miasto bez kropelek betadrin,znajomi mówili mi

że najarany jestem),zawroty głowy przy nadmiernym wysiłku to norma ,mega apetyt również,pominięta dawka dzienna od razu daje we znaki

Wielka alternatywa do benzo po których można się uzależnić jak od heroiny i spaść na samo dno!!!!!!

 

 

EPIZOD: Po trzech miesiącach zmiejszyłem dawke dzienną o 50% i nocną o 17,5% poczułem się od razu lepiej więcej chęci do życia ,mniejsze przybicie ,wszystko super AŻ po dziesiątym dniu zaczął mi się mózg gotować (czubek głowy gorący) uścisk na nerwy ,pisk w uszach =powróciłem do dawki 250mg/dz >ustąpiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore trazodon równo 2 tygodnie w dawce 300 mg i jak narazie nie odczuwam zadnych zmian,na ulotce pisze ze poprawa nastąpic moze juz w 1 tygodniu ale nie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×