Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, o tez kiedys nie jadlam mieska :)))) Pozniej niestety jak juz sama mieszkalam z siostra i wynajmowalam mieszkanie i studiowalam i pracowalam to juz jadlam co badxz na co mnie stac bylo bo mialam straszny deficyt z kasa.

 

Ale uwielbiam u ans taka knajpke wege :) Pysznosci maja i tam czasem chodze. No mzoe chodzilam bo teraz to bym musiala tam hulajka pojechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, będę piła. Roztrzęło mnie strasznie do tego mdłości, eych...powinnam jeść co 3 godz. a nie mam po prostu ochoty nawet nie wliczając w diety tylko po prostu.

 

Znowu przyjechali pić :( Brat z sąsiadem

 

-- 08 gru 2013, 15:37 --

 

PJT, 5%

 

platek rozy, ja jestem od 13 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, zmiana pogodyz as jest Slonce to widocznie reagujesz :***

 

 

amelia83, ja tez dawniej to tylko na latte chodzilam i kosztowalam w roznych knajpkach smakowe. W jedej Na kazimierzu maja tak z carmelem i miodem i tez mi strasznie smakowala ale teraz coz lapie trzesawke po kawie a co za tym idzie panike :bezradny:

 

-- 08 gru 2013, 16:38 --

 

kasiątko, to masz pewnie jakies fajne przepisy na jedzonko takie? chetnie bym cos podpatrzyla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wysłałam Ci zaproszenie ;)

 

Znów mnie trzęsie. brat pijany w trzy dupy. Nie uspokoję się dopóki się nie położy. Zamknęłam drzwi na klucz by mi nie wlazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, stowarzyszenie ma listę blogów, ale trzeba znać hasło by tam wejść poza tym chyba jest lista blogów na fejsie ale nie wiem czy wszyscy mają do niej dostęp bo mi się otwiera tylko strona administratora.

 

-- 08 gru 2013, 16:10 --

 

http://empatia.pl//str.php?dz=131&id=867 tu jest lista blogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!Dopiero wróciłam do domku...dzień był nawet miły...miałam małe problemy przy wyjściu ale jakoś to opanowałam...zauważyłam,że czasem swoimi myślami się nakręcam mimo,że samopoczucie mam dobre...miłego popołudnia Wam życzę...ja oglądam skoki :D

 

oszz zapomniałam o skokach !

a co do nakręcania, mam to samo i to nakręcanie wywołuje w koncu lęk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×