Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, logopedię dokańczam, a raczej ona mnie wykańcza...

 

platek rozy, przeżyłam zajęcia wczorajsze i dzisiejsze z afobamem w torebce :D

 

Teraz trzymajcie kciuki za jutro bo muszę załatwić praktyki, a okazało się, że zostało mi na to 2 tygodnie, a mam 150h więc jest to nierealne i nie wiem czy ktoś zgodzi mi się podpisać z datą wcześniejszą.... :/ oby mi się udało bo inaczej się zdenerwuje bardzo i zestresuje, choć i tak już w stresie jestem bo mam iść do jakiejś obcej baby obcego budynku i jeszcze prosić o coś.... niecierpie tego wywoluje to u mnie panikę

 

-- 08 gru 2013, 14:23 --

 

kasiątko, na podniesienie w miare szybko cuku podobno winogrona są dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja musiałem bo terapie mam w niedzielę albo było spoko, do kościoła też wpadłem, pochodziłem styka mi przemarzłem :) teraz obiadek pieczona karkówka :)

 

Obiad był gotowy, czy sam zrobiłeś? ja muszę zapitalać i sam wszystko sobie organizować, nie ma czasu na przyjemności :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja , w życiu to siłownia kilka lat, tajski boks trochę, kung fu 2 lata, judo pół roku, przez zasraną nerwicę cały sport legł w gruzach, ale mam w domu drążek profesonlany do podciągnia, hantle, rowerek stacjonarny, maty do rozciągania, nawet mi psycholog kazał wracać do aktywności małymi krokami chociaż 30 min dziennie, to sobie machnę jakieś pompeczki , podciągnie, pomacham trochę hantlami, na więcej mnie nie stać teraz, ale ważne żebym nie sflaczał do reszty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×