Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, no to samo pomyslalam! :D tak chociaz mialam sama radoche, tance itd. A tak to bym poszla, pewnie nerwy by byly, bo głownie chyba przy stolach bylo siedzenie. Jesc tez bym pewnie duzo nie zjadla, bo poza domem jakos nie daje rady duzo w siebie wepchnac ;)

 

-- 07 gru 2013, 22:25 --

 

PJT, u Ciebie to tam pewnie troche deficyt dziewczyn w szkole, nie? :) Ja mialam odwrotnie chlopaków jak na lekarstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tej knajpce w sumie nie nagorzej pozniej pogadałem z gosciem na parkingu. Wriócilemtaki troche roztrzepany przypomnialo mi sie ze to może dlatego ze nie zażyłem paro za dnia. No to żarzyłem teraz, a tutaj sie okazuje ze roztelepalo mnie jeszcze bardziej. No bo paro mnie pobudza mogem sobie zarzyc ten swoj coaxil i byloby po nim duzo lepiej. Panie dkotokorze przepraszam ze Pana nie posłuachalem z odstawieniem paro, jem to z przyzwyczajenia ale od jutra zaczynam zarzywac coaxil tonami. Racje ma tez ta moja teapeutka ze za długo siedze i gadam z goścmi na parkinku. Obiecuje juz soba tak nie tłuc uspokoic sie pisać opowiadania i wieczorami siedziec grzecznie na forum.

 

Wczoraj tez zrezygnowalem z imprezy firmowej i okazalo sie to strzalem w dziesiątke. W sumie to z początku żalowalem, ale pozniej pojechalem do sklepu, zrobilem zakupy i poczulem sie dobrze i stwierdzilem ze lepiej mi tam niz na jakies imprezie Mialem wczoraj fajny spokojny wieczór.

Nie wiem czy czytałaś taka fajna ksiazke, ktora jest dokładnie na temat Twoich objawów "pokonać lęki i fobie" bemis judith barrada amr?

Jest tam własnie dużo na temat Agorafobii. Mnie ta ksiazka bardzo pomoga swego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :)))

 

PJT :******* buziaczki

 

 

 

Faraway, hey imienniczko:*** A jak wczorajsze zajecia przezylas? :)

 

 

Ja ledwo zyje , czuje sie jakbym miala pozrywane wszystko w brzuchu od tych wymiotow. Wczraj jeszcze dostalam wysokiej temp pod 39 stopni i ogolnie caly dzien raczej przysypilam. Za to zadnych lekow nie czulam bo mysli mialam zajetre choroba realna a nie wytworzona przez moj umysl. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×