Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway w tamtym tyg dopiero zaczynałaś brać? co bierzesz? ja bym chciała żeby ten lek szybko pozytywnie zadziałał, bo mam masę obowiązków, za tydzień muszę się wstawić z dzieckiem w szpitalu na chirurgi, no i mąż mnie niedługo zostawi jak tak dalej będę się zachowywać,

 

-- 07 gru 2013, 16:22 --

 

gosiulek a kto nie ma oporów przed lekami, wszyscy mamy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pika30, 4 i 5 dzień niezbyt dobrze, spinało mi kark strasznie i wysztywniało mięśnie i serce mi waliło, ale lekarka mówiła że to nie od leku a po prostu lęki mi się nasiliły... a teraz powoli dochodzę do siebie i lęków nie mam, tyle, że serce jeszcze mi przybija mocniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na terapii, nie wiem czy dzis skrzystalem poniewaz cały czas snułem swoja opowieść. Przegadalem i malo usłyszalem. Prawda jest jednak taka, ze nie mam co zrobic z tym wolnym wieczorem. Po terapii czulem sie lepiej niz wczesniej, pojechalem do skepu zrobilem zakupy, wypile ten litr mleka i pojachalem na parking.

Umylem auto przykreciłem rejestracje wrocilem jestem spowrotem na forum. Wieczorkiem podjade pogadac z gosciem na parkinku, ale chcialbym dzis z wyskoczyc

do knajpki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×