Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wlasnie wrocilem z imprezy w bolku na polu mokotwskim. Gwidze mi w uszach. Bede do siebie dochodzil chyba z godzine. Czy warto bylo?, mialem taki moment ze czulem sie szczecliwy polecialo fajne techno i wciagnelo mnie, ten caly dobry nastroj trwal z 10 minut. Wczesniej ustawialem sie kolo panienek, ale okazalo sie ze zeby poczuc sie dobrze nie potrzebne byly towarzystwo tylko dobra muzyka. Byla tam jedna piękna kobieta taka blądynka z klasa no i teraz troche mnie boli kark od patrzenia na nia bo stala z lewej strony. Mnie nie chodzo o to ze byla z klasa tylko ze miala taka spokojna urode. Ale nie wiem czy to dobrze miec az tak ladna kobiete bo jak to powiedzial jeden orchoniarz( z orchoniarze wiesza co mowia) " wezmierz pan padna to wiezmierz dla kolegów. Byl tam też jeden facet w wiku 50 paru lat który nadzwwyczaj dobrze tańczył.

 

-- 07 gru 2013, 02:19 --

 

Aurora92, siemka ja tam juz jestem. Co porabiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge tego zrozumiec, mam jakis defekt mozgu..choc przypuszczam, ze bardziej moje obecne cierpienie z tego powodu wiaze sie z wyimaginowanym porzuceniem mnie, a to, w mojej skali odczuwania, jest nie do przeskoczenia. co mam sobie zakodowac, ze wszystko będzie ok? a co, jesli nie będzie? przeciez nic nie daje mi gwarancji, na milosc. albo raczej na odwzajemnienie jej.. mam po prostu czekac? gdyby mnie tak nie bolało w środku, nie robiłabym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tak ostatnio walę drzemki ale średnio między 18 a 20 ;) A później śpię od 4 do 8, non stop mnie łeb napieprza jakbym nie spał, choćby i 12h więc po co spać dużo, chciałbym móc spać 3h na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, standardowo w wolnym czasie poczytam coś, posłucham metalu, filmy rzadko oglądam, raz na dłuższy czas w jakąś wartą uwagi strategię pogram na pc, no i sport trochę, ostatnio w ogóle ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i tak duze urozmaicenie. z filmów to ogladam porucznika colombo, ale to tylko jak przyjde do znajomwgo. Bardziej chodzi o to zeby sie spotkac, no ale w sumie tego colombo to sie oglada najlepiej. Przyzwyczaiłem sie do tego aktora. Probowalsmy ogladac co innego, ale nie szło - musial być Colombo. No i kwestia taka ze polubilem klimat tych lat 70-tych. Tych samochodów, które wtedy były nowe, tych ubrań, palenia papierosów w mejscach publicznych. No i w ogle mody. Nie raz z tym kolega walniemy sobie serie po trzy odcinki i wychodze od niego pochłonęty tymi filami. Jak wracam do auta to wtedy dobrze sie czuje.

Mialem sobie nawet na awatara wrzucic Colombo. Moze to zrobie. Tego colombo kręcili chyba ze 25 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam nawet chyba gościa kojarzę, czarne kręcone włosy, taki pół Latynos...Ostatnio rzuciłem okiem w kierunku tv jak ojciec oglądał a tam Drużyna A, się oglądało kiedyś, w zerówce byłem tym czarnym osiłkiem ze złotymi łańcuchami, a teraz nie pamiętam jak on się nazywa :> Bi ej bodajże więc chyba B.A. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×