Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

deader, Myślałam że Ps czy coś :D Jak 'normalsi' :)

Kiedyś lubiłam grać w to :D

Pamiętam że miałam nawet kilka gierek :) Szkoda, że modelu nie pamiętam... Wiem ,że był żółty :roll:

Głupio jest zapamiętywać po kolorach

Ile dokladniej zaplaciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koneser. 8)

Nie zaprzeczę, konsole to mój "fioł" 8)

 

a bym sobie zakupił do tego jeszcze SNESa, to dopiero oldschool, i ile miodnych gierek.

Ba... Piękna konsolka. Castlevania 4... Dla samej tej giery warto mieć... Szkoda że draństwo drogo chodzi, tego Mega Drive dorwałem za 45 zeta, SNES to co około dwie bańki :/ "Pocieszam" się całkiem dobrze działającą emulacją SNESa na Wii, przynajmniej na sprzęcie tej samej firmy gram. Emulator Mega Drive niby mam na Dreamcasta, ale brakowało mi klasycznego pada Segi bez analoga; te od Saturna byłyby OK ale niestety nie ma na niego chyba działającego emulatora MD...

 

deader, Myślałam że Ps czy coś :D Jak 'normalsi' :)

Kiedyś lubiłam grać w to :D

Pamiętam że miałam nawet kilka gierek :) Szkoda, że modelu nie pamiętam... Wiem ,że był żółty :roll:

Głupio jest zapamiętywać po kolorach

Ile dokladniej zaplaciłeś?

PeeSy już dawno mam ;) Na "4" co prawda mnie jeszcze nie stać, ale poczekam aż trochę ceny spadną i pewnie zainwestuję... A Mega Drive kupiłem za 45 zeta, to taki w sumie nie całkiem oryginalny MD tylko robiony na licencji, ale - czyta karty od Mega Drive a do tego ma wbudowane 20 gierek klasycznych (Golden Axe! :yeah: ) i bezprzewodowe pady, tak więc przymykam oko na to że "nie oryginalny" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeżywam absolutnie wspaniały wieczór, wspaniały dzień też był <3

Nie mam pojęcia dlaczego, ale do tego już się przyzwyczaiłam.

Po prostu siedzę w ciemnym pokoju przed laptopem i mam ogromny zaciesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- usłyszenie, że jestem ambitna :D od koleżanki z roku, tak sobie gadałyśmy i jakoś zeszło na to, co robię... w sumie to zauważyłam, że ostatnio to dużo tego wszystkiego jest do roboty, studia biorę na serio i nie chcę mieć tylko ukończonych studiów, trzeba coś robić poza nimi :bezradny: zainspirowałam ją podobno też do zrobienia czegoś - miło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na dyskotece w na polu mokotowskim i pewnym momencie poleciala bardzo fajna techniawka. Roztanczym sie i zapomnailem przy tej muzyce i poczulem się naprawde dobrze. Trwalo to z 10 miut - to znaczy pare kawałków. Przyjemność sprawiało mi też patrzenie na pewna bardzo lada blodnynke.

 

-- 07 gru 2013, 02:38 --

 

Kokojoko, Ciekawe jak wyglada ta fryzura???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobota, odpoczywam po ciężkim ale owocnym tygodniu.

Co mi dziś sprawiło radość?

To:

http://www.efilmy.net/film,15682,Bagdad-Cafe-Out-of-Rosenheim-1987-Lektor-PL.html

 

Jak chcecie obejrzeć, to trochę cierpliwości trzeba. Nacisnąć "oglądaj film z limitem", poczekać aż reklama sama się zamknie, nacisnąć "Close Ad and Watch as Free User", szybko zamknąć okienko z uruchamiającą się reklamą, następnie nacisnąć "Start video now" i ewentualnie znów zamknąć szybko okienko z otwierającą się reklamą (nie zawsze się otwiera drugi raz) i znów "Start video now". I zaczyna się film. Dla mnie zawsze cudowny na poprawę nastroju.

 

Pozdrawiam wszystkich. Dawno tu nie zaglądałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×