Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nad ranem w apogeum wichury ( ma być 135 km/h nad morzem)idę 6 km przez las, ciekawe czy spadnie na mnie jakieś drzewo i czy wiatr pozwoli mi pokonywać dystans. Może to mój jeden z ostatnich wpisów. :mrgreen:

Zapewne w tym samym czasie, w promieniu paru kilometrów, jakiś zaradny, dzielny ojciec rodziny będzie rano ładować na pakę narzędzia budowlane, spadnie na niego jakaś burta, i się przekręci, tymczasem carlosbueno zniechęcony, i co gorsza żywy, przyjdzie do domu z koszykiem jakichś późnych grzybów (halucynki chyba jeszcze są), da je mamie, a ta ugotuje pyszny gulasz grzybowy. I ten gulasz zajadając biedny carlos będzie dalej kontemplować swoją beznadziejność na nerwica.com.

Tak sądzę, ale to moja prywatna opinia itp. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, coś Ty, ja obstawiam, że nawet na złość kataru nie dostanie. :pirate:

No niestety wypadki zwykle spotykają szczęśliwych ludzi, mających rodziny, takich samotnych nieszczęśników takie przygody zawsze omijają. Nie boję się nocą chodzić po niebezpiecznych miejscach, czy robić inne niebezpieczne rzeczy bo nie zależy mi na życiu, a takim się nigdy nic złego nie dzieje. Za to jak kiedyś pracowałem za stosunkowo niezłe pieniądze w przeliczeniu na polskie to ciągle mnie jakiś pech spotykał, kradzieże, zagubienia, choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ten śmieszny pseudo huragan, co to wiał mi po mordzie jak poszedłem przed chwilą po szlugi. Temperatura odczuwalna -15. A ja o 5.30 muszę wyjść z domu, i dostać się komunikacją publiczną w miejsce oddalone od mojego miasta o 50km. Będzie ostro. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, Serio jest tak źle?:P

Grunt to zachować spokój :D

NieznanySprawca, Ja już nie wychodzę dziś lepiej. Było fajnei jak padał śnieg lecz to co teraz się dzieje to ...

Rejon nadmorski?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wkurza mnie, że krwawią mi ręce. Po ch... ja codziennie krem w nie wcieram, jak skóra nadal jest sucha, pęka, krwawi i piecze? :cry:

No i wkurza mnie, że mignęła mi lampka nad biurkiem, bo to oznacza możliwość wyłączenia prądu, a przecież wcale tak bardzo jeszcze nie wieje. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taką zajebistą kasetę "Metal Axemas", same ekstra zespoły: Running Wild, Tankard, Helloween i multum innych, napierdzielali kolędy. Do dziś nie mogę w necie na to natrafić :( I nie, nie jest to te wydawnictwo które wyskakuje po wpisaniu w google "axemas", to było coś innego... Na okładce był Mikołaj zapieprzający na gitarze. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." - PW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×