Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, ja dzis tez zle :( mam komisje w zus w e w torek wczoraj dostalam wezwanie i sie juz denerwuje i mam stresy .... i lęki.

 

-- 06 gru 2013, 11:56 --

 

lepszaja, ja nie kupilam nic do chleba wczoraj i dzis mam wielkie nic w lodowce ... musze mimo huraganu chyba wyjsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! :)

Wczoraj Wam pisalam, ze zachcialo mi sie na impreze dzisiaj isc w pracy. I wczoraj wieczorem juz przymiarki robilam, w dobry nastroj wpadlam i az postanowilam wypic drinka. Muzyki posluchalamm, potanczylam sobie w domu - fajnie bylo :P heh

No ale..... oczywiscie jak to po alkoholu, skoczył mi puls :( i przez pół nocy nie moglam przez to zasnac. Bylam zrelaksowana, senna, spokojna, ale przez to cholerne serce no nie moglam spac - i goraco mi bylo dodatkowo. Wiec zasnelam kolo 4 i teraz niedawno wstalam, jestem zmeczona i nic mi sie nie chce. No i chyba caly plan w piz..u! :-/ Bo nawet do pracy nie mam chyba sił iśc...

 

hania33, a u mnie zapowiadali snieg w nocy, mysallam, ze jak wstane to bedzie bialo, a tu nic nie ma :-/ ani grama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie , autentycznie poczułem dziś w nocy silny lęk w związku z tą poje+baną i hu+ja potrzebna wichurą . Mieszkam w Zach-Pom i tak świstało , że zacząłem się modlić o Miłosierdzie Boże nad naszymi Miastami .

Żydzi wierzą i ja też ,że jeśli zabraknie w danym mieście 10 sprawiedliwych Bóg to miasto zmiecie z powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, po winie to ja dodatkowo mam jeszcze ból glowy straszny :)

Nie no, dobre jest to, ze generalnie dobrze się czulam, nie odczuwalam lęku ani nic. Tylko ten zwiekszony puls mnie wkurza... zeby to bylo w dzien, to by mi nie przeszkadzao, ale w nocy nie moge przez to zasnac - zawsze. Dziwne to jest, bo to nie jest tak, ze jestem zdenerwowana tym sercem czy cos. Nie, w ogole wiem, ze to normalne i gdybym bylo w dzien to nawet nie zwrocilabym uwagi, ale jakos w nocy to zwiększone tętno blokuje zasypianie... dziwne w sumie.

 

A co do picia, jasne, ze nie musze. Tylko po tych kilku godzinach snu nad ranem, to dzisiaj mi sie juz nie chce nawet isc nigdzie. Juz pomijam fakt, ze bez alko to naprawde m usze miec dobry nastroj, zeby sie dobrze bawic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, tez mam puls duży zwykle i wiem jakie to wnerwiające, na to jedyna rada to potas+mg+ beta bloker jakiś słaby typu propranolol, ale alkohol nie wchodzi w grę wtedy raczej...

 

-- 06 gru 2013, 13:18 --

 

a właśnie tez tak macie, że jak jest wietrznie to bardziej nerwowi jesteście ? albo np. przed okresem większe lęki i częściej (to do kobiet, żeby nie było :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, no wlasnie :) a bez alko to nawet nie musze brac beta blokera, bo wtedy puls mam raczej w normie ;)

 

Co do okresu, to dokladnie - duzo gorzej jest, ale czytalam juz nie raz, ze wtedy nawet ludzie bez nerwicy miewaja takie stany. I tak samo wietrzna pogoda- chyba najgorsza z mozliwych (pod wzgledem wplywu na samopoczucie) :-/

 

-- 06 gru 2013, 12:24 --

 

hania33, dzis juz mam puls w normie ;) Tylko przez tą nocną akcje nie wyspałam się i teraz mam otumanienie, zmeczenie i zero ochoty na jakie balowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×