Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, Ja ze sklepem mialem to samo, balem sie ze nie bede mial co jeść, wyjscie do sklepu to byla eksedcja jechałem autem i robile zakupy prawie na cały tdzeń W sklepie nasilenie objawow i nawet deralziacja. Pomsleć tylko że teraz z przjemnością jezdze do tego sklepu i robienie zakupów

jest taka normalna czynnością. A nawet nie chce mi sie przpominac tych czasow. Co sie tycz jazdy autbusem i tej murznki to moze zabrzmi to dziwnie ale chyna dobrze zrobilas ze sie wcfalas bo ja na przklad nie wcofuje sie nigdy, ale to chyba nie jest taktka bo czasami szkoda nerwów i mozna sprobować innym razem.

Na "jak sie dzis czujecie" napisala kobieta ktora tez stosowala strategie dwa do przodu jeden w tyl i obecie czuje sie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Co za noc paskudna, normalnie się zmęczyłem tylko zamiast wypocząć.

 

Powiedzcie mi czym mogło by skutkować zwiększenie dawki esci? Czy znowu będę przechodziła działania uboczne? Nie mam już takiego lęku wolnopłynącego tylko takie napady paniki ale raczej uzasadnione. Tzn nie do końca bo wyjście do sklepu tez stanowi problem. Denerwują mnie ludzie jak się pchają lub mnie dotykają- tylko wtedy ja się złoszczę. W myślach ich wyzywam i takie tam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani :***

 

Ja malo co spalam jednak bo pizdzilo jak nie wim.

W dodatku dostalam wezwanie na Komisje do Zus wiec dzis juz mam takie napiecie ze mnie wykreca az.

 

lepszaja, najpewniej bedziez miala uboki przy ziwekszaniu, ja mam. Wiekszosc ludzi chyba ma niestety.

 

 

PJT :***** Buziaczki Gorace :**** 3183.jpg

 

nerwosol-men, aloooo jak tam nocka?

 

 

wieslawpas, witaj :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć płatku

CześćPJT

 

PJT Ty już 3 kawę wlewasz w siebie? Niezły jesteś.

 

Ja jeszcze leżę w łóżku, ciekawe do której dziś w nim poleżę.

 

Czy zwiększając dawkę leku można uzyskać gorsze działanie niż to, które wywołuje on obecnie?

Nie wiem czy wiecie o co mi kaman? Boję się że zwiększając dawkę schrzanię to co dobre daje mi teraz esci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć płatku

CześćPJT

 

PJT Ty już 3 kawę wlewasz w siebie? Niezły jesteś.

 

Ja jeszcze leżę w łóżku, ciekawe do której dziś w nim poleżę.

 

Czy zwiększając dawkę leku można uzyskać gorsze działanie niż to, które wywołuje on obecnie?

Nie wiem czy wiecie o co mi kaman? Boję się że zwiększając dawkę schrzanię to co dobre daje mi teraz esci.

POwinno byc lepiej nie gorzej, powinni zniknac ataki paniki moim zdaniem ale moze niech sie Pawel wypowie bo On ma wieksza wiedzew tej kwestii.

 

-- 06 gru 2013, 09:43 --

 

Wydaje mi sie ze masz za mala dawke lecznicza bo Elicee sie bierze w dawce 20 mg. Teraz chyba sie w pelni nie rozwinela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×