Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

NieznanySprawca,

eejj, ja to wymyśliłem. :evil::P

Pamiętam, że pierwszy raz zobaczyłam tę nazwę jak Ty ją napisałeś i również pamiętam, że właśnie na xvideos sprawdziłam czy to faktycznie istnieje :shock: Trauma do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręci choćby moja 40 letnia kumpela.

 

:shock: dobrze ze nie babcia z laską

W styczniu kończę 37 lat i podoba mi się ta kobieta.Ale rozumiem, znowu nie tolerancja.Mam się zakochać w 19 latce, bo wszyscy faceci wolą młodsze.Ja bym wolał mieć swój pierwszy raz z 40 latką niż z 18 latką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, pie*dol ogół, to Twoje życie i Twoje upodobania, olej wszystkich co gadają co miałoby być dla Ciebie najlepsze, oni za Ciebie życia nie przeżyja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, wcale Ci się nie dziwię. Kobiety w okolicach lat 30/40, jeśli są zadbane, wyglądają bardzo seksownie. Natomiast licealistki jakieś takie wszystkie podobne do siebie są. :lol: . Albo ja takie spotykam.

 

Poza tym sama gustuję w znacznie starszych od siebie mężczyznach. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hektorka, Dobra obserwacja. Małolatki w tym wieku to na ogół klony bez własnego stylu ;)

Jako że niedawno byłem w takim wieku,czasem smętnie patrząc na rówieśników (czy osoby 2-3 lata młodsze)...zastanawiam się,czy to ja jestem jak stary pierdziel,czy to towarzycho jakieś takie nierozgarnięte,przynajmniej lepiej mi się dogaduje z ludźmi w wieku 25+ itp,zaś co młodsi/rówieśnicy,tacy jacyś jeszcze nierozgarnięci.

Nie żebym jakimś cudem dojrzałości i powagi był,nadal jak każdy robi się czasem głupoty itp,ale jednak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×