Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Życie singla ma też se plusy.Nie muszę kupować prezentów,nie muszę wysłuchiwać narzekań,mogę się przebrać w piżamkę o 16, i chodzić przez pół dnia w piżamce.A Magdzie do szczęścia wystarczy telefon co 3 dni.I pocieszy się pizza, cola i frytkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem jakiś nie normalny,dlaczego mi się nie podobając licealistki ? Co ze mną nie tak.Widzę w Łosicach masę lasek w wieku licealnym,i nie próbuję zagadać.Wolę rozmowę z Magdą lat 35,lub z Ulą lat 42,lub Joasią lat 34.Przecież jako 36 latek powinienem podrywać młode laski.Bo kto się nie zakocha w słodkiej 16 latce,no ja nie.Mnie kręci choćby moja 40 letnia kumpela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

detektywie już chyba wszyscy znają Twoje preferencje wiekowe odnośnie kobiet. :roll: Ja czytałem o tym już z 50 razy. :D Lubisz starsze , to jest okej, nie przejmuj się tym.

 

Bo kto się nie zakocha w słodkiej 16 latce,no ja nie.

Ja też nie, ale przyznam się bez bicia, że popatrzę chętnie jak w moim typie by była. Tego to już nie przeskoczę.

 

Mnie kręci choćby moja 40 letnia kumpela.

Mnie kręciła mama mojego kumpla przez wiele lat. Z resztą nie tylko mnie, bo większość rówieśników z osiedla. A mieliśmy wtedy po ja wiem 13 lat a ona ze 4 dyszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem jakiś nie normalny,dlaczego mi się nie podobając licealistki ? Co ze mną nie tak.Widzę w Łosicach masę lasek w wieku licealnym,i nie próbuję zagadać.Wolę rozmowę z Magdą lat 35,lub z Ulą lat 42,lub Joasią lat 34.Przecież jako 36 latek powinienem podrywać młode laski.Bo kto się nie zakocha w słodkiej 16 latce,no ja nie.Mnie kręci choćby moja 40 letnia kumpela.

To normalne ze facetowi podobają sie młode kobiety,mi rownież jestem z dziewczyna o wiele młodszą i jest super...z rowieniczkami tez bywalem....wszystko jest względne ,nieważna jest różnica wieku...ważne by sobie ufać i kochac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah,

 

:shock: dobrze ze nie babcia z laską

Teraz to żeś pojechał. :hide:

 

light,

tylko niektórzy palą jana,

Palą jana? Nie spotkałem się jeszcze z takim tekstem :D To to samo co palenie głupa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILFY milfami a ktoś lubi GILFY?

eejj, ja to wymyśliłem. :evil::P

Nie pisz tego skrótu bo jeszcze ktoś sprawdzi co to i będzie miał złe sny...

no i dzięki temu komentarzowi pewnie wszyscy rzucili się z frazą na xvideos. :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×