Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozytywne opinie o nas :)


bittersweet

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to odwrotnie raczej nie widziano powodów moich problemów psychicznych, raczej sugerowano że sobie je wymyślam aby się usprawiedliwić siebie i swoje lenistwo.

Ja analizując swoje problemy, to w przypadku niektórych z nich nie potrafię znaleźć przyczyny i jedyne co mi przychodzi do głowy, to uszkodzenie mózgu. Tym bardziej, że w dzieciństwie neurolog podejrzewał u mnie uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. A w poradni psychologiczno-pedagogicznej padła hipoteza, że w czasie ciąży mojej matki coś przebiegło nie tak i coś mi od urodzenia źle działa w mózgu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często słyszę i co mnie najbardziej bawi, że jestem SILNA i mam twardy charakter. I że byłabym dobrym dyktatorem.

A tak ogółem to uważam że wszyscy mnie nienawidzą i mają jak najgorsze zdanie o mnie, mówią że jestem gruba, brzydka, głupia i się mnie wstydzą eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pisemną wypowiedź koleżanki na mój temat (na lekcji wdż na zasadzie "napisz coś dobrego o osobie z twojej klasy albo postaw minus" )

Napisała "...jesteś szczery, prawdziwy, koleżeński i nikogo nie udajesz...". Musze przyznać ze te słowa potrafiły dać pozytywnego kopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze szczerych wypowiedzi na mój temat wierzyłem tylko w wypowiedzi mojej dziewczyny. Tylko z czasem odkryłem, że ona ma po prostu wyidealizowany obraz mnie a właściwie moich zdolności. Kiedy się poznaliśmy, to te komplementy może były bliskie prawdy. Ale niestety nie zauważyła, ze przez ostatnie lata naszego związku moje zdolności uległy jakiejś atrofii, pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewna osoba mi powiedziała, że jest pod wrażeniem, że bardzo dobrze idzie mi pewna rzecz; ale prawdopodobnie powiedziała to w ironii albo z litości albo nie potrafi wydać obiektywnej opinii. Nie idzie mi to, tak jak powinno, prawie każdemu by to szło lepiej niż mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123,

ale prawdopodobnie powiedziała to w ironii albo z litości albo nie potrafi wydać obiektywnej opinii

Dlaczego uznałeś, że to prawdopodobne? Rozpoznałeś po głosie, zachowaniu, mimice itp?

 

Nie idzie mi to, tak jak powinno, prawie każdemu by to szło lepiej niż mnie.

Ciekawy jestem o jaką czynność chodzi i dlaczego wysnułeś taki wniosek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca,

Jeszcze jakbyś za to kasy nie chciał, to pewnie mógłbyś usłyszeć kilka dodatkowych bardzo ciepłych słów. :D

 

Szesnastak na taśmówce. Dziękuję, postoję. :zonk: Dostałeś jakieś setki za to, albo chociaż pięćdziesiątki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123,
ale prawdopodobnie powiedziała to w ironii albo z litości albo nie potrafi wydać obiektywnej opinii

Dlaczego uznałeś, że to prawdopodobne? Rozpoznałeś po głosie, zachowaniu, mimice itp?

 

Nie idzie mi to, tak jak powinno, prawie każdemu by to szło lepiej niż mnie.

Ciekawy jestem o jaką czynność chodzi i dlaczego wysnułeś taki wniosek.

Nie mogę powiedzieć o jaką czynność chodzi. Jest to czynność zbyt prosta i zbyt słabo mi idzie, jak na taką czynność, bym zasługiwał na taką opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, piędziesiątka + możliwość ustalenia sobie zmiany/wzięcia wolnego w dowolnym momencie. sytuacja była kryzysowa, a jako jedyny stwierdziłem, że mogę zostać. także ogólnie na + :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie jakiś robotnik z budowy rzucił: " WITAJ WIOSNO!!!". Jejku, jakie to było mocne, mocniejsze aniżeli wszystkie dyrdymały, które kiedykolwiek słyszałam. Żaden komplement ani żadna opinia o mnie nie miała takiej siły jak te dwa słowa, kiedy wzięły mnie tak z zaskoczenia :D Szkoda tylko, że wówczas spąsowiałam i kroku przyspieszyłam, bo komplementujący ostał się "bez twarzy"...hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Nie wierzę w żadną pozytywną opinie o mnie, bo to kłamstwa mające jakieś drugie dno.

Chcąc nie chcąc nazwałeś kłamcami sporą grupkę osób z forum (mnie również). :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×