Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie dalej radzic?


meks89

Rekomendowane odpowiedzi

Masked_Man,

Oo, już wróciłeś. Tęskno Ci było za napinaczami? Dwie dziewczyny wrą z niecierpliwości marząc o Tobie dniami i nocami, a Ty na forum siedzisz? :lol:

 

-- 5 gru 2013, o 16:34 --

 

Kalebx3,

Ta druga opcja Kalebie, niestety. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, oj wra, wra. Niestety, Ciebie zadna nie chce. Jejciu, jaka szkoda 8) . Pozwol, ze uzyje Twojego tekstu, ale w nieco innym kontekscie: krzyzyk na Twoje zycie towarzyskie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, ale po kiego w ogole pisales? Czy kolega rotten soul, prosil w tym watku o rady? Napisal ze poszukuje dziewczyny. Wez sie ogarnij, dorosnij i wtedy ewentualnie bedziesz mogl doradzac. Zajmij sie tymi laskami ci leca na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, bo brzmia zbyt dobrze, prawda? Coz, ta polaczkowatosc, kiedy komus cos zaczyna sie ukladac. "Jak on moze miec lepiej?!" 8)

Aranjani, bo chcialem dobrze. Oczywiscie ja wyszedlem na wielkiego zlego, a rottenek jak zwykle jest pokrzywdzony jak w kazdej klotni, ktorej bierze udzial. What a pity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, oj wra, wra. Niestety, Ciebie zadna nie chce. Jejciu, jaka szkoda 8) . Pozwol, ze uzyje Twojego tekstu, ale w nieco innym kontekscie: krzyzyk na Twoje zycie towarzyskie 8)

.

Chcesz zeby ludzie traktowali Cie powaznie a zachowujesz sie jak dzieciak.

Btw... Miales stad isc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jak mam sie zachowywac? Mam go poglaskac po glowce, skoro mnie prowokuje? To jest dopiero dziecinnosc. Ja wiem, jak ja sie zachowuje i niepotrzebuje zbytecznych opinii od takich osob jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

Ta druga opcja Kalebie, niestety.

 

Szkoda , tyle samotnych tutaj dziewczyn ( może z łodzkiego mało?) . W każdym bądż razie brawo za odwagę . W końcu któraś to doceni i chwyci przynętę. Oby tylko nie była za bardzo zaburzona . Wiem po sobie ,że szukanie baby to ciężka robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, tak, w srodku tygodnia polece, kiedy mam szkole i treningi. No juz pedze.

Variable, ale co, mam pokazac tutaj swoje korespondencje czy co? Polaczkowatosc, oj polaczkowatosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, to musiałeś się pomylić, bo mojej twarzy nie ma w ludziach z forum już od kilku miesięcy :P

Znasz powiedzenie, że z fajnej miski się nie najesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, wez kurde napisz poradnik jak podrywac... Moze zarobisz fortune. To ze laska powiedziala dwa slowa do Ciebie wcale nie oznacza ze na Ciebie leci. No chyba za sie myle... I na mnie leci wiekszosc sasiadow plci roznej mowiac mi "dzien dobry"

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, ale widzialem daaawno temu. Pamietam. Spokojnie 8)

 

-- 05 gru 2013, 17:47 --

 

Aranjani, nie znasz ani mnie, ani calej sytuacji i nie sadze, zeby byl jakikolwiek sens w wyjasnianiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×