Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Depakiniarz, Zabezpieczam się kładąc rzeczy w to samo miejsce . Wiem ,że inaczej będę miał problem ze znalezieniem . O zapominaniu nawet nie wspomnę.

 

Ja dzis nawet to strasznej nerwicy dostalem, takiej az az ubranie na sobie podarlem. A wszystko to z powodu dokumentu ktory mialem dzis doniesc do ZUS w sprawie renty. RP- 7 z zakladu pracy. Okazalo sie ze zlozylem go kilka dni wczesniej...

 

Ja poprzestaję na darciu...japy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monia*, jak sama? Mialabys nas :P W kazdym razie latem to obowiazkowo sie widzimy u mnie :yeah:

Bardzo bym chciała Kochana :*

 

 

Ja poprzestaję na darciu...japy ;)

Piotrze wybacz, ale jakoś ciężko jest mi Ciebie wyobrazić sobie w takiej sytuacji.

Mam o Tobie wyobrażenie, że jesteś ostoją spokoju :D

 

*Monika*,

No... może na początku... do momentu, aż zorganizowałabym się.

Czyli jakieś 10min. :lol:

 

Hahaha... Piotrze... może sprawiam wrażenie żywotnej, energicznej... ale tak na prawdę długo do wszystkiego przygotowuję się, wszystko robię powoli, dokładnie, jestem perfekcjonistką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylam wszedzie gdzie sie da, mam za dobre i nikt mnie nie chce przyjac, tak mi przynajmniej powiedzieli w UP.

Nie znając szczegółów ciężko się wypowiadać . sytuacja przez Ciebie opisywana ma miejsce kiedy aplikuje się na stanowisko nie odpowiadające posiadanemu wykształceniu .Potencjalny pracodawca może mieć obawy . Nieraz lepiej zataić część kwalifikacji. A w UP gadają od rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+, na to wygląda że nie :bezradny:

A może w XXI wieku zaczniemy nową świecka tradycję " darcie ryja na antenie multi konferencji internetowej skyp " ? Osobiście zablokowalbym "chytra babę " i Putina :mrgreen: "

 

-- 07 gru 2013, 23:47 --

 

Piotr swieta za pasem, huragam przeszedl... atrakcji bylo dosc ;)

Teraz jestem mocny w gadce , a chciałem sie odwinąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×