Skocz do zawartości
Nerwica.com

'Wyjście' z nałogu nikotyny


Gość Paweł23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo po odstawieniu papierosów utrzymują się dolegliwości ze strony układu pokarmowego, trudności w zasypianiu i ogólny wcurw?

Nie pamiętam :D ale mam dwóch znajomych którzy jak rzucali fajki to zażywali jakieś preparaty nikotynowe (gumy czy coś w tym stylu, mogę dokładnie dopytać) i twierdzili że pomaga to trochę się uspokoić i ograniczyć głód nikotynowy. Doraźnie przez jakiś czas może to być dobra pomoc. Obaj nie palą po parę lat więc może im to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak nie udało mi się, po raz n-ty ;)

za bardzo lubię tytoń, samą czynność palenia

i do tego przerzuciłam się na skręcane, mmm...

po nikotynie są u mnie sporadyczne napady lęku po zapaleniu i to dość silne lęki

 

-- 17 gru 2013, 22:18 --

 

a co do shishy, bardzo lubię, na dniach idę ze znajomymi zapalić

 

przynajmniej taka przyjemność w życiu jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wspomagam się /truję/ cytyzyną. Wbrew sugestii producenta, od razu odstawiłam papierosy i chciałabym się ograniczyć do 4 tabletek dziennie w pierwszych dniach bez dymka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym rzucić. Nie piję już długi czas, od diagnozy alkoholizmu, bo chce pokazać, że to gówno prawda, czuje się dużo lepiej. Więc wypadałoby przestać również palić. Chociaż w szkole to ciężko, wszyscy na fajkę na przerwie, to i ja sobie pójdę. Plus stresy.

W ogóle zastanawiałam się, czy leki nie wchodzą w reakcję z fajkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem..

 

rzucam , rzucam i tak sobie rzucam te palenie aż znowu sięgam po kolejnego.. przeszłam do etapu kręcenia sobie samemu.

Nadal nie pomaga :/

 

Też nie wierze w reklamy na temat produktów pomocniczych, lub ten e-papieros w którym jest dobry dymek..

Nawet nie wierze w hipnozę, ponieważ nie dam sie komuś wchodzić dobrowolnie do mojej głowy..

ja tylko np. z mocnych nerwów sięgam , kiedy ide na zakupy , kiedy ide nawet na spacer , przed-w trakcie-po pracy (kiedy ją mam)..

Opadam z sił , źle sie czuje za prawie każdym zaciągnięciu (tak jakby wymioty,osłabienie)

 

Jedno co mnie ratuje że nie palę to chillout (dzień bez nerwów), wymarzone treningi , gotowanie zdrowych domowych potraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliłem 1,5 paczki czerwonych fajków, ale rok temu przerzuciłem się na e-papierosy i jest taniej. Zamiast sumy 3 cyfrowej zmalała do 2 cyfrowej(miesięcznie). Poprawiła się kondycja fizyczna, brak uczucia osadu w gardle, kaszlu palacza. Obecnie palę Liquidy o najniższej zawartości nikotyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×