Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway może do weekendu będzie lepiej, nie nakręcaj się.

 

No i zadzwoniła mamusia: mówię, że mam nowy leki i trochę jest beznadziejny bo mam objawy uboczne i nie będę go brała. I usłyszałam po co mi te wszystkie leki, przecież ziołowe są lepsze niż te psychotropy okropne. Szkoda, że niewielu ludzi rozumie, że ja tego potrzebuję. Moja lekarka powiedziała, że w takim stanie jeszcze się nie nadaję na psychoterapię, muszę brać leki. A i ja widzę, że po esci i pramolanku jest o wiele lepiej. Może się boi, że do reszty zwariuję :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatku biorę grzecznie leki, bo faktycznie nie dość, że lekarz powiedział, że na psychoterapię się jeszcze nie nadaję to kompletnie nie miałam na nią ochoty, teraz jeszcze chyba tez nie jestem na to gotowa.

Po za tym tyle rodzai tych terapii, że nie wiadomo co przyniesie efekt? czuję się w tym temacie mocno zagubiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatku biorę grzecznie leki, bo faktycznie nie dość, że lekarz powiedział, że na psychoterapię się jeszcze nie nadaję to kompletnie nie miałam na nią ochoty, teraz jeszcze chyba tez nie jestem na to gotowa.

Po za tym tyle rodzai tych terapii, że nie wiadomo co przyniesie efekt? czuję się w tym temacie mocno zagubiona.

Przy naszych zaburzeniach poznawczo behawioralna albo interpersonalna dynamiczna najlepsze efekty przynosza :***

 

-- 05 gru 2013, 15:31 --

 

Osa1, ja mam barszczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam zawsze jadłam czekoladę tylko teraz jakby mi troszkę w boczki szła ale jeszcze nie ma tragedii bo mam niedowagę:)

 

 

Ale to fakt generalnie ludzie kiepsko się odżywiają.

Ja jem dużo warzyw i owoców, kasze i takie tam soczewice, hummusik ale słodyczom nie umiem się oprzeć.

Zastanawiam się czy nie zrobić sobie tygodni bez słodyczy a weekendy z???? Ciekawe czy dałabym radę??

 

Płatku dzięki wielkie poczytam sobie o tym.

 

Ja mam dzisiaj rosołek na wzmocnienie i kluski śląskie z pieczonymi polędwiczkami w winie:) no bo alkoholu inaczej nie mogę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatku biorę grzecznie leki, bo faktycznie nie dość, że lekarz powiedział, że na psychoterapię się jeszcze nie nadaję to kompletnie nie miałam na nią ochoty, teraz jeszcze chyba tez nie jestem na to gotowa.

Po za tym tyle rodzai tych terapii, że nie wiadomo co przyniesie efekt? czuję się w tym temacie mocno zagubiona.

Przy naszych zaburzeniach poznawczo behawioralna albo interpersonalna dynamiczna najlepsze efekty przynosza :***

 

-- 05 gru 2013, 15:31 --

 

Osa1, ja mam barszczyk :)

 

 

mmm tez lubie a szczególnie barszczyk ukrainski :D

 

 

 

alez u mnie wieje :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam zawsze jadłam czekoladę tylko teraz jakby mi troszkę w boczki szła ale jeszcze nie ma tragedii bo mam niedowagę:)

 

 

Ale to fakt generalnie ludzie kiepsko się odżywiają.

Ja jem dużo warzyw i owoców, kasze i takie tam soczewice, hummusik ale słodyczom nie umiem się oprzeć.

Zastanawiam się czy nie zrobić sobie tygodni bez słodyczy a weekendy z???? Ciekawe czy dałabym radę??

 

Płatku dzięki wielkie poczytam sobie o tym.

 

Ja mam dzisiaj rosołek na wzmocnienie i kluski śląskie z pieczonymi polędwiczkami w winie:) no bo alkoholu inaczej nie mogę hehe

 

 

Wydaje mi się, że to by się wiązało, przynajmniej na początku, z dodatkowymi napięciami, bo słodycze to rodzaj uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×