Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hey! :)

Ja dzis jakos kiepsko spalam, - wczoraj siedzialam w domu, bo mialam troche do przeczytania i powmyslalam, ze bez sensu isc do pracy bo tam sie skupic nie moge na niczym. Wiec przesiedzialam w domu i potem wieczorem w ogole spać mi sie nie chcialo :-/

Wiec dzisiaj tez nic mi sie nie chce juz od rana, ale do pracy isc trzeba...

Jutro jest u mnie taka impreza świateczna, ale ja sie nawet nie zapisałam na nią - jakoś nie chce się zmsuzać do tych imprez jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no ja mam nadzieje, ze to tylko taki incydent z tą nocą :) Ale zauwazylam, ze jak chodzilam (od poprzedniego wtorku) dzien w dzien do pracy to jednak wracalam troche zmeczona i wieczorem chcialo mi sie spac. A wczoraj byl pierwszy dzien kiedy nie poszlam. Wiec moze za mało wysilku w ciagu dnia?

No a druga sprawa, ze okres sie zbliza (niestety... ) :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a ja sie szykuje caly czas do tych Twoich muffinek bananowych :) juz skladniki mam wszystkie - tylko jakos ciagle sie nie składa. Mi to sie cieszko za jakiekolowiek gotowanie zabrac :P

 

-- 05 gru 2013, 10:35 --

 

hania33, fajnie bedzie jak przyjada! :) pewnie taka swiateczna atmosfera i w ogole. Ja jade do Polski za 2 tyg, i juz sie nie moge doczekac! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×