Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze jest być śmieszkiem..

Nie zawsze,mam w robocie 1 babę która chichota jak głupia po każdym zdaniu/wypowiedzi.

Spytanie dlaczego się śmieje,powoduje większy śmiech.

 

 

Wydaje mi się czasem że ma bardziej najebane w głowie niźli ja.

:pirate:

Też miewam czasem tak, że z byle jakiego zdania chce mi się śmiać, ale panuję nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Nie mam rodzeństwa. A co do wydatków - gdybym chciała wynająć nawet najtańsze mieszkanie czy akademik i do tego jeszcze mieć jakąś kasę, by się wyżywić (+ inne wydatki), to dla rodziców już by nie starczyło.

 

Ja niestety nigdy nie byłam duszą towarzystwa. Choć jak duch jestem - niewidzialna dla wszystkich, nieczująca bólu, nieposiadająca uczuć (= taka, którą można bezkarnie ranić).

 

Odnośnie tej jedynej to może gdzieś tam jest i czeka... może to Ty :D Tobie też życzę, że pomimo tej samotności znajdziesz jakiegoś faceta ;)

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomal4321a napisał(a):

 

Odnośnie tej jedynej to może gdzieś tam jest i czeka... może to Ty :D Tobie też życzę, że pomimo tej samotności znajdziesz jakiegoś faceta ;)

 

:lol: :lol: :lol:

 

:D:D:D

 

Aurora92, Rozumiem te względy finansowe, szkoda, że w tym świecie by cokolwiek osiągnąć trzeba mieć fundusze :cry:. Co z tego, że jestem duszą towarzystwa, skoro też jestem jak duch i mało kto sobie o mnie pomyśli, cokolwiek. Raz nawet zrobiłem test i cały dzień byłem online na FB/NK/GG i dosłownie NIKT się nie odezwał...Smutne strasznie :cry:

 

Aurora92, Co się śmiejesz? :mrgreen: Może fajny chłopak jest, zobacz co w trawie piszczy ;)

+1 :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ziomal4321a, Dokładnie... Tak to już jest z tymi pieniędzmi. Tym bardziej, że zbieram na ewentualny kolejny kierunek po obronieniu licencjatu fajnie byłoby się wyprowadzić

 

A portale społecznościowe, komunikatory, telefon? Do mnie też zupełnie nikt nie napisze, nie zadzwoni. No, najwyżej, jak chcą spytać o coś związanego z zajęciami. Wow... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×