Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Midori po wiekach izolacji wyszła w końcu do ludzi. :yeah: Ciekawe na jak długo... :P

Aurora92, a co u Ciebie?

Kestrel, muszę to obejrzeć, jak dogonię One Piece! :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Dzień był ciekawy ;P Jestem już zmęczona więc siedzę i nie robię nic. Jestem szczęsliwa bo kupiłam szkicownik i w końcu coś z tego będzie :P

A Ty?

 

Kestrel, Cieszę się jeszcze bardziej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Haha :D Wygląda jakby wpierdzielał biedronki :D

Nie ogladałam ulicy sezamkowej xD U mnie byly 3 kanały :P

Dzisiaj nie żarłam czekolady ;)

A Ty? Czyżby to Twoj stan ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

A ja dziś prawie zaspałam. Obudziłam się o 6.40, a autobus o 7.30. :mrgreen: Dla mnie to zbyt mało czasu. Nawet śniadania nie zjadłam, wzięłam tylko dwie kanapki do torby, ale nawet w pociągu jakoś nie czułam głodu. I tak było też później - jedne zajęcia, jeżdżenie po Gdańsku za książkami po bibliotekach, a burczenia w brzuchu czy osłabienia w powodu głodu brak. :shock: Zjadłam coś dopiero o 13, ale tylko po to, żeby mieć mniej w torbie :lol: bo nadal nie byłam wcale głodna. :shock:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 386 odcinku bodajże. :P Do 621 jeszcze daleko! :D

 

Aurora92, ja musiałam wstać o 5:50, po 3 latach praktyki udaje mi się szykowanie zmieścić w 35-40 minutach. Jak jestem na uniwerku to mi się bez przerwy chce jeść, więc jem co przerwę, a ważę tylko 49 kg. :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE PIECE SPOJLER

 

Kestrel, ja tam się nie spieszę, bo Ace ma zginąć. Luffy pewnie będzie załamany, a ja ciężko znoszę załamania moich ulubionych bohaterów. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

 

Aurora92, ja musiałam wstać o 5:50, po 3 latach praktyki udaje mi się szykowanie zmieścić w 35-40 minutach. Jak jestem na uniwerku to mi się bez przerwy chce jeść, więc jem co przerwę, a ważę tylko 49 kg. :smile:

Zazdroszczę. Ja chyba tylko dzisiaj miałam taki dzień, że w ogóle głodu nie czułam. No, mam tak, jak strasznie boli mnie brzuch przy okresie. Wtedy to też zero jedzenia, czy nawet picia przez cały dzień. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

49kg przy 160cm to nie mało, a w sam raz. :mrgreen:;)

 

Pewnie, że w sam raz! Jak byłam młodsza ważyłam 42 kg przy 164 cm... Skóra i kości. Płakać mi się chciało jak się oglądałam w lustrze, jadłam za dwoje i nic... :bezradny:

Ale z wiekiem łatwiej się tyje... Teraz już nie mam tak szybkiej przemiany materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×