Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomal4321a, a wolalbys zeby Cie olewala? Chyba normalne ze sie martwi

 

Gdyby mnie olewała to już dawno by mnie na świecie nie było. Ja to rozumiem, że się martwi (w końcu ciąża była zagrożona, ale jednak się urodziłem), jednak czasami aż za mocno. Nawet nie zaczynam rozmów, że mam doła, po co więcej zmartwień. W dodatku moja matka strasznie mocno wszystko do siebie bierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to trochę rozumiem, miała opcje albo dotrzymać ciąże i mnie urodzić albo usunąć.

no ale co to ma do rzeczy? Podjela wlasna decyzje..przeciez nie bedziesz cale ztcie zyl w poczuciu winy ze Cie urodzila

 

Przecież nie napisałem, że czuje jakieś poczucie winy, coś Ty!. Do tematu - wkurza mnie te "niańczenie" mnie, dorosłego faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wściekam się na rodziców, ze mnie odrzucali wciaz...ze wciaz czuje ból zwiazany z pierwotnym odrzuceniem. Wsciekam sie, ze ukojenie tego bólu jest trudne i pracochłonne...ze to tyle trwa..jestem wściekła z tego zmęczenia i bezradnosci. Moje wewnetrzne dziecko cierpi i sie wscieka. Wsciekam sie na wsciekanie się....wsciekam sie, ze jestem teraz pozbawiona 'ochron' i nie mam za grosz dystansu do siebie i swiata. Wsciekam sie, ze sie boje swojej zlosci...bo jest jest ogrom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiaja mnie politycy,wkurwia ...mnie to ze ludzie umierają z głodu,to ze rodzą sie chore dzieci ,ze złe rzeczy spotykają dobrych ludzi,obłuda i fałsz rządzących bez względu na to kto wygra wybory....bo polityka to banda scierwojadow.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie sąsiad na rencie, który całe dnie przesiaduje w domu albo łazi po osiedlu i zachowuje się jak jakiś pi***ny Strażnik Teksasu - wszystko dookoła mu przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×