Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, Sławomir ?:D No wiem że się nie da. Przeczytałam .Nie rozpisałeś się dziś :P

Midori, Ja tez się tego boję. Zawsze wtedy coś sknocę i wszyscy się smieją xD Jestem tak nieogarnięta.

Ale ja też się śmieję , więc mi to nie przeszkadza

Mnie się już nie chce ;)

I tak potem spalę xD Szkoda drzew.

Książka!! Chętnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, Ja tez się tego boję. Zawsze wtedy coś sknocę i wszyscy się smieją xD Jestem tak nieogarnięta.

Ale ja też się śmieję , więc mi to nie przeszkadza

 

A w moim przypadku wręcz przeciwnie, do tego trzęsę się koszmarnie. Dobrze wspominam tylko prezentację o organizacji przestępczej, przynajmniej było na luzie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, Moze to kwestia tego czy się przejmujesz. Ja się boję ale mam wylane( nie do końca ale lepiej niż kiedyś- wtedy się bałam strasznie ) już co sobie ludzie pomyślą.

To chyba w tym leży problem. Pomyśl sobie że i tak mają wyjebane na Ciebie , więc cokolwiek co zrobisz i tak ich nie interesuje :D

 

Zależy może też na jakim etapie kształcenia jesteś. Im niżej - tym gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, ten ava..."zielonoo mi"? :mrgreen:

 

Oj tak, dzisiaj wyjątkowo zielono. :mrgreen: Może dlatego, że nie widziałam nikogo z rodziny przez dłużej niż 3 minuty. :twisted: Plus nawiązanie do mojego pseudonimu forumowego, żeby było wiadomo, że "midori" to "zielony". :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, A to nie wiedziałam :P Niespotykane trochę.

Też bym założyła. Patrz ile postów już tutaj nabiłam w ciągu kilku dni xD Zaśmiecam forum tylko

Midori, Zmieniłaś avek . Wystraszyłam się że napisałam do kogoś innego :D

Hmm na studiach. No to ja jeszcze nie wiem jak tam jest :D Jak nie miałaś to dobrze , tzn że ostatnio cos się zmieniło.

Wy wszyscy coś macie z tym zielonym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałam w wyszukiwarce "midori anime" i wyskoczyło, aczkolwiek owego anime nie znalazłam nigdzie, a ludzie na jakimś angielskim forum twierdzą, że postać ma promować anime ogólnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, w kwestii książkowej się "zapuściłem",ciężko powiedzieć,średnio obecnie wychodzi 1-2 na miesiąc?,tyle że raczej to ebooki były męczone,zależy,tak jako tako dawno książki żadnej nie kupowałem.

Midori, łogarniam

I to ogólnie takie pozytywne,oh wow,jak nie to foro :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam, że może komuś się humor poprawi, choć na sekundę, jak spojrzy na mój avek. :mrgreen:

Taka miła odmiana. Jako, że kobieta zmienną jest, jutro może być w zupełnie innej tonacji. :P

Ja mam w zwyczaju kupować książki i ich nie czytać. Lubię mieć wokół dużo książek, bo poprawiają mi humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, Cześć :)

Kestrel, Zaraz się dokształcę. :P

Molu ksiązkowy

Ja lubię czytać o nienormalnych ludziach :))

Midori, Jest bardzo żywy :D

Mój Chojrak był kolorowy ale zmieniłam bo za bardzo się rzucał w oczy xD

Ja też :D Dużo ich masz?

Tylko że potem żałuję ,gdy mi się kończy kasa... Ksiązka przeczytana. Pieniędzy z powrotem nie dostanę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×