Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiesławpas, nie nie męczy mnie nic. U mnie wystarczy, że kilka razy położę się spać później i już wybijam się z normalnego rytmu i nie mogę zasnąć przed 2. Jestem cały dzień śpiąca a w nocy i tak nie zasnę o normalnej porze :bezradny: Kiedyś brałam tabletki na sen, ale to nie jest dla mnie najlepsze wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, Aha, ja sie rozegulowalem przez forum chyba, wczesniej cztalem ksiażke i w pewnym momencie zasypialem, mnie to meczą takie napiecia i pobudzenie ze cieżko zasnać, ale jak zasne to bardzo dlugo spię. Teraz biore taki lek pernazne na uspokojenie.

Co brałaś na sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Reiben, Kurcze wyleczłbś się jakimś treaflu, a tak to tylko biednych ludzi zarażasz i pote boli ich gardło...

:lol::lol::lol:

 

 

 

Dobra, idę spać. Dobranoc wszystkim!! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Kurcze wyleczłbś się jakimś treaflu, a tak to tylko biednych ludzi zarażasz i pote boli ich gardło...

Pytanie tylko czym Reiben zaraża :lol:

Miłością naturalnie, przez żołądek do serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Kurcze wyleczłbś się jakimś treaflu, a tak to tylko biednych ludzi zarażasz i pote boli ich gardło...

Pytanie tylko czym Reiben zaraża :lol:

Miłością naturalnie, przez żołądek do serca.

 

chyba przez gardło do serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Kurcze wyleczłbś się jakimś treaflu, a tak to tylko biednych ludzi zarażasz i pote boli ich gardło...

Pytanie tylko czym Reiben zaraża :lol:

Miłością naturalnie, przez żołądek do serca.

 

O matko... Jakie to romantyczne... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, nie ma problemu, mslalem o tym zeby spisac hitorie które słyszalnym od ludzi, co sie tycz jakies fabuły to aktualnie nic sensownego nie przychodzi mi do głowy.

 

-- 04 gru 2013, 03:02 --

 

magnolia84, czy wy sie naprawde bzykacie? Moze robic jakies randki seksualne, zyeb ludzie mieli cos fajnego z zycia. Mieszkam sam mam warunki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, a ten Chlorprotiksen to jakis mocny lek? Mam to pernazium, ale nie moge spotkac zeb go ktoś brał. Napialem posta na watku o tym leku, ale nikt nie odpisuje bo zamiscilem pare miesiec temu posta i kazdy mysli ze to post sprzed paru miesiecy jeszcze.

Musiałbym sprawdzić ,ale chyba brałem pernazinum awaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×