Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

deader, moglibyśmy patentować i żyć jak krezusi, tylko że niestety ktoś nas już ubiegł:

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2454693/E-cigarettes-used-smoke-marijuana-public.html

 

501px-Disappointed-so-close-freddie-mercury-l.png

 

:D

 

vader.jpg

 

Inna sprawa że dobrze wiedzieć na przyszłość takie rzeczy ;)

 

 

Radochę sprawił mi dzisiaj fakt że znów coś kombinują z prądem na ulicy przy której znajduje się firma, dzięki czemu wychodzę 3 godziny wcześniej z roboty! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tatko rządzi :D Skończyli już to co mieli do zrobienia w CERNie, ale jako że uwinęli się trochę wcześniej to postanowił jeszcze kilka dni przesiedzieć w Genewie. Ojciec jest pasjonatem zegarkowym. Udał się więc do jednego zegarmistrza (marka ponoć dość elitarna, ja niestety nie znam się na tym w ogóle), wparował mu do sklepu, wdał się w gadkę z właścicielem i... zatrudnił się na godzinę jako stażysta :D Więc gdzieś tam na świecie kilku bogaczy kupi zegarki z trybikami poskładanymi przez mojego ojca :D

 

Jedyne co mi psuje radochę z tej akcji jest fakt, że za tą godzinę stażu zarobił więcej niż ja przez 8 godzin pracy tutaj... Ale to zupełnie inny temat, nie na ten dział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Twój ojciec w CERNie coś robił? Pracuje naukowo?

Yup, u nas na codzień pracuje w Instytucie Badań Jądrowych, teraz właśnie skończył trzymiesięczny wyjazd do CERNU, pracował przy usprawnieniu systemu chłodzenia w akceleratorze mniejszym (który też mały wcale nie jest) - ale szczegółów technicznych to nie znam, dla mnie humanisty to czarna magia :P Nie wiem czy do końca można to nazwać pracą naukową, nie brał udziału w żadnych badaniach w CERNie, ale też trudno mi kogoś zajmującego się konserwacją takiego urządzenia nazwać zwyczajnie "panem konserwatorem" :P Wiem że u nas zajmuje się generalnie bardziej projektowaniem jakichś niezrozumiałych dla mnie maszyn niż teoretyzowaniem o bozonach Higgsa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×