Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2013/2014


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

zmęczona_wszystkim, ekstra :great: czytałem trochę wypowiedzi Twoich i bardzo bym Cię widział jako wodzirejkę :D

 

Ano skoro tak, to już sobie przygotuję strój odpowiedni. Czarny płaszcz z kapturem, kosę wypucuję i poprowadzę danse macabre :pirate: Na tę okoliczność mogę nawet kamerkę kupić, żeby transmisja szła na żywo :D już się zabieram za przegląd muzycznego repertuaru

 

-- 04 gru 2013, 00:09 --

 

rotten soul, a taryfa ulgowa dla seniorów to co? :D

 

-- 04 gru 2013, 00:16 --

 

taaa... Wodzirejke.... Stanowisko outs. juz zajete

 

Na ścieżce outsidera myśmy tu już ścieżki wydeptywali od lat tylu, że "outsider" to nasze drugie imię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, no to się nazywa solidne podejście do sprawy, będą kamerki to nawet zrzucę strój sportowy i ubiorę dżinsy, bardziej wyjściowo żeby było :smile:

 

konkurs na outsidera to z tego co wiem, w innym temacie będzie przewidziany, choć uczestnictwo w naszym sylwku, niewątpliwie zwiększy szanse tamtejszych kandydatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na ścieżce outsidera myśmy tu już ścieżki wydeptywali od lat tylu, że "outsider" to nasze drugie imię :D

No widzisz. Moje pierwsze ;)

 

Tu się staż liczy :D Im więcej latek, tym rzadziej się tak siebie określa, bo to już po prostu druga natura 8) Ale pamiętam, jak epatowałam tą nazwą jeszcze te -eści lat temu w szkole czy na studiach.

 

-- 04 gru 2013, 00:46 --

 

jetodik

nie szalej, dres wyjściowy wystarczy, tylko go odprasuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na ścieżce outsidera myśmy tu już ścieżki wydeptywali od lat tylu, że "outsider" to nasze drugie imię :D

No widzisz. Moje pierwsze ;)

 

Tu się staż liczy :D Im więcej latek, tym rzadziej się tak siebie określa, bo to już po prostu druga natura 8) Ale pamiętam, jak epatowałam tą nazwą jeszcze te -eści lat temu w szkole czy na studiach.

Oj....ja tez :D

tu mi wrocilo w opozycji do zjednoczonych stanow lękowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×