Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

PanDiva, rozcięcie jęzora jak mniemam do najprzyjemniejszych nie należało :D?

 

 

Niestety rozcinanie języka nie było przyjemne ale na pewno mniej bolesne niż proces gojenia i przypalanie :lol:

 

-- 09 gru 2013, 13:43 --

 

a jak z mówieniem przy rozciętym języku?

 

 

Na początku dość ciężko, mówienie i jedzenie sprawiają trochę problemów przez te kilka dni (w moim przypadku 3-4 dni)

ale potem jest już świetnie, o dziwo wymowa brzmi tak samo jak przed cięciem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się wkurwiłem...pisze do rnr,czy mógłbym prosić o zmiane terminu z 25 na 28 luty,a ci mi wypalają że mnie w kalendarzu nie ma i czy mógłbym wpaść z voucherem do studia.

Nosz kurwa,na moich oczach wpisywali to w peceta..

Mam nadzieje że zdjęcie vouchera styknie,bo mnie nie bawi zapierdalanie 90 km autobusem.

Jak będzie trzeba to pojade,wiadomo,ale jeśli wtedy to nie wystarczy, i magicznie termin sie poszedł jebać,to pierdole całe dziary.

Chyba że w dupie mają klienta,nie wiem...ok to że jestem 20 letnim gówniarzem to znak by srać na mnie? Nie wiem,nie oczekuje złotego dywanu i chooj wie czego,te 200 mnie też nie zbawi,chodzi o podejście.

 

Jak sie nie uda wyjaśnić..cóż,niech im te drobniaki na zdrowie wyjdą,bojować sie o to nie bede,będzie to jednak generalny i definitywny koniec mojej zabawy w dziary,raz moge zostać osrany (kult),drugi raz,sorry,też mam swoją cierpliwość.

 

Albo to ja niedojebany jestem i nie potrafie terminu zaklepać,to już wtedy do warzywniaka,nie świata :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why+u+do+dis+_d981e67139162995bc77a3111bb2d00c.jpg

Kestrel, don't panic. Wszystko się wyjaśni, jeśli masz to coś co potwierdza termin + zadatek to nie ma problemu. Może jak tam byłeś S zapatrzyła się na Ciebie i zapomniała wpisać :P

 

Co do wieku i gówniarstwa to nie patrz tak na to bo wiek tu nie ma nic do gadania (no chyba że nie masz 18 to z opiekunem trzeba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Zapisywał mnie jakiś brodaty gość,grający w zespole rockowym,mam szczerą nadzieję że się nie zapatrzył :mrgreen::mrgreen:

 

Cóż,czy się wyjaśni,ciąg dalszy telenoweli jutro

Co do wieku i gówniarstwa to nie patrz tak na to bo wiek tu nie ma nic do gadania (no chyba że nie masz 18 to z opiekunem trzeba)

20 na karku i mam nadzieję że to faktycznie bez znaczenia jest :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Zapisywał mnie jakiś brodaty gość,grający w zespole rockowym,mam szczerą nadzieję że się nie zapatrzył :mrgreen::mrgreen:

Ale S na pewno latała gdzieś tam obok bo miała akurat przerwe od piercingu, zauważyła Cię i od razu wypytywała kto to itd, i skończyło się tak że ten typ zapomniał o Tobie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnydiabeł, tak,bzdura totalna

Tyrr, wyjaśnione,do Kato jechać nie muszę,dziaranie 24 lutego (okazało się że 25 Alex ma wyjazd na ukrainę) chciałem 28,ale wtedy go nima,a następne terminy potem to 12 marca wzwyż,także...dzień wcześniej,ale spoko,dostosuje się,wysrałem niepotrzebnie hejtu i ognia (jakie to typowo polackie i typowo ja :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić jakiejś anty reklamy, ale jeśli zdarzają się takie sytuacje to myślę, że lepiej jak ludzie wiedzą.

Gadałem dzisiaj ze znajomym, który był ostatnio dokończyć rękaw w studiu od Prykasa (tatuaż wykonywała kobieta niestety nie pamiętam jak się nazywała, ale to akurat mało istotne)

Efekt? Ma tak przeoraną rękę, że doszło do szoku anafilaktycznego i pojawiły mu się wrzody ropne :shock: Praktycznie cały rękaw wymaga poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, znajomy ma mnóstwo dziar tak więc wie co się robi przed wykonaniem itd - tutaj nie było żadnych niedociągnięć. Problem leży w samym wykonaniu - zbyt mocno dociskała maszynkę, że tak brzydko powiem - po prostu rozjebała mu skórę maszynką. A w raz z nią tatuaż...

Sorry ale jak dla mnie w tym biznesie nie ma miejsca na takie pomyłki. Żeby było śmieszniej Prykas to chyba najbardziej doświadczone studio z regioniu, są tam odkąd pamiętam.

 

-- 24 gru 2013, 14:35 --

 

Update: po ciężkich bojach znajomy wywalczył zwrot połowy kosztów dziarania + całości leczenia, co i tak nie zmienia faktu, że już tam nie pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio się zaczeły czachy podobać,choć motyw oklepany jak dupa starej prostytutki przy autostradzie.

knudsonblog1.jpg

http://theholymackerel.com/wp-content/uploads/2012/10/DAVID_EKSTROM_TATTOO_BIO_BIOMECHANICAL_SKULL_EVIL_EVILSKULL_ARMTATTOO-.jpg

http://31.media.tumblr.com/tumblr_m4mpr2wpij1qzabkfo1_1280.jpg

Może kiedyś,na 3 dziarę,jakoś siakoś by to połączyć z inną wtedy

Ale to dopiero za 2-3 lata :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×