Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobija mnie minimum czasu (właściwie nie mam go wcale) i maximum nauki... nie mam siły, żeby się za coś zabrać

wazne zeby zaczac... a jesli naprawde jests w zlej kondycji to sie nie zmuszaj tylko zrob tyle na ileCie stac .. ale cos zrob przynajmniej bedziesz miala swiadomosc ze nie bylas bezczynna

 

a ja musze pojeczec...< dziki jek> bo jestem sama i ciezko mi, przed chwila doslownie odwiozlam ciotke do jej rodzicow bo po poteznej klotni sie wyprowadzila od wujka ... :? szok .... zle sie czuje z tego powodu .. widac ze zaplakan wsiadala do auta :( to mi humor doszczetnie rozbilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę już wytrzymać tej depresji, moje życie od jakiegoś czasu to męka... odkąd odstawiłem pierdolone SSRI które na gówno jadłem przez tyle lat... pieprzona pani doktor która nie ma pojęcia o leczeniu młodych ludzi, najchętniej bym jej mordę obił za to że mnie trzymała na tym gównie przez tak długo.... zaburzenia serca i depresja.... a zanim zatrzymałem kurację miałem tylko lęki.... KURWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj pociąłem czym bardzo skrzywdziłem rodziców. Jeszcze bardziej są smutni.Sad Przeze mnie...

Jasne, że im smutno, w końcu jesteś ich dzieckiem a oni na pewno czują się w jakimś stopniu winni, przecież oni Cię wychowywali. Skoro są też smutni znaczy, że obchodzi ich Twój los. Może powinnaś się do nich otworzyć? Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja. Chodzisz na terapię? Co Ci jest? Jaki masz kontakt z rodzicami? Może byłbym w stanie poradzić lepiej jakbym to wiedział.

Dobija mnie minimum czasu (właściwie nie mam go wcale) i maximum nauki... nie mam siły, żeby się za coś zabrać Crying or Very sad

Przerwa podczas nauki bardzo dobrze robi. Dzień wolnego, trochę wypoczynku rozrywki a na drugi dzień będziesz pełna energii na naukę. W moim przypadku to działa bardzo dobrze. Może też powinnaś spróbować, hm? Powinnaś też robić przerwy między nauką w czasie dnia. 30 minut nauki, 40 minut przerwy i znowu. Posiedzisz tak z 4,5 godzin łącznie z przerwami uwierz wejdzie lepiej niż 2h nauki bez przerwy.

Z jednej strony zależy mi na szkole, a moje ambicje są za wysokie-są chore

Moje tak samo :) Trzeba przystopować z tym chyba troszku co? :)

z drugiej nic mi nie wychodzi i cokolwiek zrobie, wszystko jest nie tak ;(

Zmień nastawienie, przynajmniej się postaraj. Nastawienie ma duży wpływ.

Mam już tego serdecznie dosyć... Przepraszam, za te jęczenie, ale gdzieś musiałam się oczyścić Sad

Nie dziwię się, za duży stres i napięcie, za dużo na głowie. Zrób sobie przerwę małą. I od tego jest jęczarnia ;)

dziś wrócił mi lęk że jak wezmę do ręki nóż to się zatnę

Nie bierz noża do ręki, psiiik :)

Wstyd mi za siebie i to bardzo

Nie ma się czego wstydzić, bycie nie szczęśliwym to nie jest wstyd. Zrobiłaś coś złego? Nie więc nie gadaj w taki sposób :)

I naprawdę podziwiam mojego kochanego że ma do mnie cierpliwość! W poniedziałek rejestruję się do psychologa, nie ma to tamto.

Kocha Cię :) I psycholog to mądry krok, nie umiemy sami sobie poradzić, to idźmy do osoby która znajdzie rozwiązanie.

Wiem, że to trudne do zrozumienia, ale to my mamy nad nią władzę.

Tylko nie zawsze potrafimy to wykorzystywać, ale to już rzecz ludzka.

Otóż to. Trzeba się nauczyć wykorzystywać naszą władzę nad sobą, to jak chodzenie, raz załapiemy to będzie ok. No oczywiście zdarzają się potknięcia ;)

xCarmen Trzymaj się

daniel_chicago, zmień psychiatrę/psychologa. I jak już powiedziałem, kultura.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, jak w tyłeczek to pewnie hydrokortyzon (wiem bo dużo o tym czytałam). Mam do tego astmę (na tle alergicznym) ale jak biorę leki na nią regularnie to jest lepiej, dużo lepiej niż było kilka lat temu. 5 lat temu było nie do pomyślenia żebym o tej porze roku z domu wychodziła, teraz łażę normalnie, najwyżej w razie potrzeby sobie pociągam z inhalatorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie fatalnie, nie wiem co mam zrobic teraz..

wczoraj dostalam smsa ze umierajace dziecko potrzebuje krwi Arh- i nie moga jej nigdzie znalezc i prosza zebym popytala znajomych..

tak sie sklada ze ja akurat mam taka grupe krwi ale nie pojechalam i nie oddalam jej

teraz nawet nie wiem co sie z tym dzieckiem dzieje czy jeszcze zyje

 

i to ze biore leki wcale mnie nie uspokoja bo chyba moglam oddac krew ....

oszaleje zaraz jest mi tak ciezko z tego powowdu ... ze nie wiem co zrobic ze soba .. jesli to dziecko umarlo to bede sie czuc winna tego... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to ze biore leki wcale mnie nie uspokoja bo chyba moglam oddac krew ....

oszaleje zaraz jest mi tak ciezko z tego powowdu ... ze nie wiem co zrobic ze soba .. jesli to dziecko umarlo to bede sie czuc winna tego..

 

Hmm... Nie mozez sie teraz wywiedziec? Ja w twojej sytuacji bym oddal - ale nie wszyscy maja tyle odwagi co ja... :mrgreen: Żarcik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie mozez sie teraz wywiedziec? Ja w twojej sytuacji bym oddal - ale nie wszyscy maja tyle odwagi co ja... Żarcik

 

 

nie wiem z jeden strony nie chce sie angazowac w ta sprawe nie wie dlaczego strasznie sie boje .. nie mam odwagi ... a drugiej nie wybacze sobie takiego zachowania....

probowalam sie zapytac znajomego ale na wiesc ze nie oddalam krwi odpisal tylko "błąd" jakby juz sie cos wydarzylo... jakby sprawa byla nieaktualna :(

 

jestem strasznym tchorzem .... i zadna depresja mnie z tego nie tlumaczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec naleze do bezdusznej masy ...

 

prosze.. macie zywy dowod ze ludzie chorzy na depresje nie sa tacy wspaniali i wybrani ... :/

 

Wiesz co nie lubie jak ktos moje slowa pociechy odbiera jako atak na ich osobę :? po prostu chcialem ci powiedziec ze nie wszyscy sa wspanialymi niosacymi dobro paladynami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie lubie jak ktos moje slowa pociechy odbiera jako atak na ich osobę po prostu chcialem ci powiedziec ze nie wszyscy sa wspanialymi niosacymi dobro paladynami

Nie odebralam tego jako atak jesli tak uwazasz to przepraszam...

 

poprostu juz sama nie wiem co ze soba zrobic , troche agresji slownej rozladowalao napiecie , jesli to w ogole byla agresja z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec siedzi od rana w domu i pije (znów), mama już nie mogła tego wytrzymać i gdzieś wyszła jak do niej zadzwoniłam to powiedziała, że nie wróci na noc, normalnie jak tu się nie wkur**ć, pewnie i tak przyjdzie a ja będę musiała słuchać ich wrzasków......aż mi się rzygać chce, chyba pójdę spać do chłopaka i będę mieć święty spokój......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pójdę spać do chłopaka i będę mieć święty spokój......

Jeśli masz dokąd iść,to nie czekaj.Ich kłótnie to nie twoja sprawa.Niech to załatwiają między sobą.A Ty daj sobie oddech.Mam nadzieję,że będziesz miała spokojną noc.Trzymam kciuki!Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostalam smsa ze umierajace dziecko potrzebuje krwi Arh- i nie moga jej nigdzie znalezc i prosza zebym popytala znajomych..

tak sie sklada ze ja akurat mam taka grupe krwi ale nie pojechalam i nie oddalam jej

 

Ja też dostałam tę wiadomość, ale na gg.

Jesteś z tego miasta z którego było to dziecko ?

 

linka656, a mama zwraca uwagę na siebie, czy też na Ciebie?

Bo wydaje mi się, że jest to wasz rodzinny problem, od którego ona ucieka i zostawia Ciebie samą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fala złego humoru? Jej xCarmen z tym co napisałaś to już mała przesada. To nie Twoja wina. W najmniejszym stopniu nie zawiniłaś temu, że to dziecko jest chore etc. więc spokojnie, nie zadręczaj się.

linka656 myślałaś o tym żeby zgłosić się do jakichś organizacji o pomoc itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ona jest Matką, a to niestety do czegoś zobowiązuje.

Oczywiscie,że tak.Ale każdy z nas jest tylko człowiekiem,każdy ma chwile słabości.Uciekamy od odpowiedzialności kiedy nasza podświadomość wie,że to dla nas za dużo,ratujemy własną skórę(podświadomie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to ze biore leki wcale mnie nie uspokoja bo chyba moglam oddac krew ....

oszaleje zaraz jest mi tak ciezko z tego powowdu ... ze nie wiem co zrobic ze soba .. jesli to dziecko umarlo to bede sie czuc winna tego... Sad

 

xCarmen ale fakt, że bierzesz leki teraz wydaje mi się, że wykluczałby Cię do oddania krwi, bo z tego co mi wiadomo to żeby oddać krew, trzeba być w pełni zdrowym, nie brać leków i takie tam jakieś rożne wymogi, więc się nie obwiniaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej. Czuje ze zaczynam gnic od srodka. Nie wiem co z soba zrobic. Jak mam silniejsze ataki to wracam na forum. Ale to przestaje pomagac. Co mi po slowach pociechy. Wolalbym porozmawiac z jakas osoba ktora cierpi tak jak ja. Chce zeby ktos mnie zrozumial... Ale kto by ze mna gadal. Postrzelencem. Heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szatz, tak masz rację.

Ale wydaje mi się, że taka sytuacja nie wydarzyła się po raz pierwszy.

Moim zdaniem warto byłoby chociaż spróbować porozmawiać, bo jak mówię, nie jest to problem tylko jednej osoby, a całej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×