Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, nie mogę się wyrwać bo mam kurs a gmina w innej miejscowości.

 

Zbiera mi się na płacz. Nie ryczałam nad swoim losem z dobre 3 lata tylko ewentualnie na filmach :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, jesteś taka młoda, potrzebujesz towarzystwa rówieśników, ale przyjacielskich, serdecznych, ciepłych. Twoja wrażliwość potrzebuje ukojenia, docenienia, zrozumienia...

Moje słowa niewiele zdziałają, ale na pewno wiesz, że jest wiele osób, które chciałyby Cię przytulić :lol: /ja do nich należę-tak po matczynemu, pogłaskałabym Cię po główce, przytuliła serdecznie.../.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem o k... 100 zl utargowałem :) haha prawie się pokłóciłem z typem wszyscy w tej Polsce chcą ciąć na wszystkim

 

 

Znam tą satysfakcję, podobnie jak wyłowienie jakiegoś fajnego ciuch-lumpeksa za 7 zł :D Ja tam znam ceny prawie wszystkich sklepów i sobie porównuje, w jakiejś mierze jest to dla mnie satysfakcjonujące, bo sobie "radzę" i jestem cwany :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon bez krawata :( :( :(

 

Źle mi się kojarzył i wybrałem go przypadkowo, obecny był świadomym wyborem i jest cool :D

 

-- 03 gru 2013, 18:55 --

 

neon, nie bo to chodzi o to że ci robociarze tną jak chcą na wszystkim niech się uczą :) za dużo lat w handlu spędziłem :twisted: żeby mnie czarować że coś tam to jest lepsze niż inne pssssssss

 

 

To już wiem do kogo będę się zwracał z prośbą o poradę handlową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×