Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :)))

Jestem jak widac nadal na swoim niku chociaz juz kraza sluchy ze chce go zmienic bo mam wiele do ukrycia no ale coz niech to przedstawienie trwa dalej w koncu jest prawie 50 tysieczna widownia ktora Cie osadza zupelnie Cie nie znajac ...

 

 

Enii kupilam dzis dwa kolejne woski , kawowy i jasmin, tez po 1 ,70 dowiezli nowe zapaszki ale cena sie niez mienila :)

 

-- 03 gru 2013, 12:51 --

 

Od dzis tylko objawy, narzekanie zero smichow- chichow bo to nie uchodzi!!! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Wszystko uchodzi , nikt nie ma prawa nikogo osadzac a Ty wiesz najlepiej jaka Jestes , wiec badz soba.. :twisted:

 

-- 03 gru 2013, 12:55 --

 

platek rozy, W Twoje zycie prywatne nikt nie moze sie wtracac , zyjesz jak chcesz to Twoje zycie , nikt za Ciebie go nie przezyje..

 

-- 03 gru 2013, 12:56 --

 

nerwa, moze tak ma byc , wazne , ze dziala.. :D

 

-- 03 gru 2013, 12:56 --

 

platek rozy, Tez mam kawowy :D

 

-- 03 gru 2013, 12:57 --

 

platek rozy, zaraz dostaniesz na ten swoj tylek ode mnie :mrgreen::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, coz powinnam tylko narzekac , nie smiac sie , nie zartowac, bron boze na patrzec nie zadnego faceta ani sie najelpiej doz adnego nie odzywac. Jakzez to tak? Przeciez to rozwiazlosc okropna!!!! :shock: ja biedna sobie sprawy z tego nie zdawalam no ale coz , czlowiek sie uczy cale zycie :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy ktoś tu przygania owieczce z trzódki, którą otaczam swą szczerą zboczeńską miłością i trzymam w nieoficjalnej opiece tu :pirate:

Zaraz ostrugam odwrócony krucyfiks z drzazgami przeznaczony per rectum dla takowych zbójów :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, dziekuje :****

 

 

hania33, kiedy to nie uchodzi :oops::oops::oops: majtki musze kupic takie z nogawami a juzci zeby nie bylo ze wiesz mam za male c zy cus ... :roll:

 

-- 03 gru 2013, 13:06 --

 

Reiben, a wiesz to mie tylko na stosie chca spalic za bezecenstwa i inne sprosnosci :roll::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, a wiesz to mie tylko na stosie chca spalic za bezecenstwa i inne sprosnosci :roll::uklon::uklon:

W takim razie ja już powinienem dawno płonąć...ale zaraz przecież ja jestem w ogniu piekielnym zrodzony :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×