Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, ja dopiero sie logoje. Niedzia miala byc spokoja, ale okazalo sie ze zawsze musza byc jakies przygody. Sprawa z plecakiem ciag dalszy - kolo 19 dzwonie do zjamomego na pewniaka ze odbirzez o pojade do niego po ten swoj plecak bezpiecznik i bede mial pretekst do tego zeby tam pojechac, a tuta okazuje sie ze nie odbiera telefonu - no i mysle spierczone wsztko ani plecaka ani wieczor filmowego. Pewnie ktos zdrowy inaczejby to oderal a ja staesznie sie roztrzaslem. Nazawllbym to napadem paniki, ale bez leku raczej takie roztrzesienie. W koncu odebral telefon i przyjechalem do niego ale bylem tak zdolowany

tym "atakiem" ze odechcialo mi sie ogladac film.

 

Ale ten mowi zostan no i w tych nerwach obejrzalem sobie jeden odcinek porucznika Colombo a pozniej drugi. Poznej pojchalem do innego znajomego do robty i pogadalsmy troche to znaczy dodrugiej w nocy. Jak Wam mija nocka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Spokojnie" - słowo o pozytywnym wydźwięku, kojarzące się z harmonią, relaxem itd. "Monotonnie" bardziej kojarzy się z nudą, wegetacją. Można by rzec, że dzisiejszy dzień "przeistniałem" ... Był monotonny - monotonny w swych rozkurwach :P

 

Kluby, koncerty, puby, imprezy, domówki, ogniska - aż łezka kręci się w oku :P Bywało się regularnie w latach świetności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, nie ma co piszac o dzisiajszym dniu, wybierzmy sobie dowolny dzien w kalendarzu :) Kurcze troche sie dzialo na tym forum, ale ja to przegadalem z gosciem. W sumie to chyba dobrze bo forum to nie jest realny swiat, ale czasemi moza tutaj lepiej spedzic czas niż gdzie indziej.

 

-- 02 gru 2013, 03:59 --

 

Depakiniarz, A klnij ile chcesz, wsztko to i tak wytnie cenzuta. Nie spie bo to sa dla mnie normalne wlasnie godziny.

Co tam piszesz na blogu????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-ista, Tez sie troche zdolowalem, ale takie jest zycie z CHAD, na pocieszenie moge powiedziec ze z nerwica tez nie jest lekko.

Ale na pewno nic sie nie dzieje jak nie zarzuje leku, a moze sie dziać dużo nawet jak zarzyje mam na mysli "narkecanie" się. Jak bys wydzial moje wpisy to zobaczybys ze pisze tez o rzeczach fajnych, to co przynosi dzien. A dzien przynosi rozne emoje. Ista a bardziej nerwicowiec czy cos innego?

 

-- 02 gru 2013, 04:17 --

 

Depakiniarz, Strasznie duzo w Tobie złości. Co sie tyczy pchygod z chodnikiem to mam to samo z jazda autem. Z dużo aut:)

 

I odnosnie bloga, staraj sie pisac tez rzeczy pozytywne, to zobaczysz ze bedzie ci sie lepiei pisalo i zaczniesz zwracac uwage na poztywy.

Nie jest lekko, ale kazdego dnia stram sie napisac posta na temat czegos dobrego co mnie spoktalo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ista a bardziej nerwicowiec czy cos innego?

depresja --> wieksza depresja + nerwica natręctw ---> jeszcze większa depresja + nerwica natręctw + aspołeczność/fobia społeczna (???) + lekkie zaburzenia kordynacji ruchowej ----> jeszcze większa depresja + większa nerwica natręctw + pogłębiająca się aspołeczność + większe zaburzenia kordynacji ruchowej + sztywności mięśni + zespoły otępienne o podłożu raczej neurologicznym + silne bóle głowy i migreny.

 

Wszystko przeplatane irytującymi rozkminami natury egzystencjalno-filozoficznej, zaburzeniami osobowości itd. :P

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×