Skocz do zawartości
Nerwica.com

Astronomia


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

No tak to wyglada..coś leci i obiekt rozpada sie. To by wyjasnialo dlaczego nie pokazali ison na zywo podczas peryhelium..i dlatego wyleciala za slonce w zmienionej formie bo moze 1 proba im sie nie udala;). No ale to takie wiadomo domniemania....chociaz jezeli tak bylo w rzeczywistosci to nie wiem czy nie narobili wiekszej biedy...bo powtorza historie z 1883 kiedy to 300tys asteorid uderzylo w Ziemie...ale wiekszosc byla mikroskopijna;P. Teraz moga miec wieksze rozmiary..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ison, Ale że co? Że Jankesi rozwalili ISONa z takiej odległości? Jak dla mnie bullshit, chociaż nigdy nic nie wiadomo, w końcu technologia wojskowa jest o wiele lat do przodu przed tym co mamy teraz powszechnie

 

-- 01 gru 2013, 13:35 --

 

Powiem Ci, że dałeś mi do myślenia hehehhehe Ison ;)

Ale to dobrze 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie co za problem uzbroic satelity?:P skoro wiedzieli o tym w 2011 to mieli czas...a na pewno nie wszystkie nowinki technologiczne sa nam znane...z reszta czy ktos ja rozbil czy sama sie rozpadla daje podobny rezultat...miliony asteroid roznej wielkosci zmierzajacych we wszystkie strony świata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ison, czyli czeka nas bombardowanie :mrgreen:

 

-- 01 gru 2013, 13:38 --

 

w sumie co za problem uzbroic satelity?:P

 

Bardziej ciekawa jest technologia, jaka to musi być moc lasera i zasięg, żeby coś takiego zrobić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na tym świecie nie jest pewne oprocz smierci :). Ciekawi mnie dalszy bieg wydarzen..czy te odlamki beda trzymac trajektorie czy poleca uj wie gdzie...ale na szczescie sa na świecie osoby ktore sledza takie rzeczy a niektorzy siedza nawet w tym zawodowo;). rzetelne analizy prowadzi bp eartwatch, canadian greek me, j 7409, a jezeli chodzi o spiskowe teorie i wkur** Nasa to darkskywatcher :twisted: . Chociaz czasem i oni wala niezle gafy zamieszczajac filmiki i nagrania wyjęte przyslowiowa z dupy;)

 

 

Mi tam obojetnie light. Moze jebnac;) chociaz wczesniej chcialbym zobaczyc swojego chrzesniaka...akurat siostra rodzi w lutym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://soho.esac.esa.int/cgi-bin/data_query_search_url?Session=web&Resolution=2&Display=Movie&Start=2013-11-27&Finish=2013-11-30&Instrument=LASCO&Detector=C3

 

 

[videoyoutube=vKyzZrQHDgk&feature=c4-overview&list=UUiDa1Pvau5HpDlGhb9hjuKA][/videoyoutube]

 

 

Jak widzicie NASA zestrzelila ISON...O_o

 

 

Ciekawy motyw...uzbrajaja satelity...na koncu tego filmu widzicie cala formacje satelit poruszajace sie obok siebie...na co oni szykuja sie?:)

 

-- 02 gru 2013, 01:45 --

 

oczywiscie Ison dalej zyje tylko w wielu kawalkach:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×